TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

18 Nisan Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

18 Nisan Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Her ne kadar müthiş İstanbul kurgum yatmış olsa da moralim yüksek. Çünkü seyis yeğenim Saman Osman beni rahatlattı. Onun verdiği müthiş bombalarla bugün cebimi şişireceğimden şüphem yok. 

Onun dediğine göre, beşinci ayaktaki Karabayırlı'nın geçilmesi mümkün değilmiş. İlk ayaktaki Kuman, bombaya hazırlanıyormuş. İkinci ayak da çok zormuş. Her an her şey olabilirmiş. Dördüncü ayağa 4-5-9 yaz geç Dayı, dedi. Son ayakta da üç at verdi ama ben onların yanına müthiş bombamı da ekledim. Kodamanların dikkat etmesi lazım. Ufakçı yeğenlerim de beşliye yazsın. 

Akşama az kaldı yeğenim, ezan okunmadan iftar soframı kurmam lazım. Kurbanlığımı da şimdiden aldım haberin ola. Bahçemdeki elma ağacına bağladım. Onu büyütüp kurbana kadar tosun gibi yapmam mümkün olacak. Ne de olsa önümde üç ay var. Sen de benim gibi üstün zekanı kullanıp erkenden kurbanlığını al. Onu köşeye ayır. Yarın bir gün dolar uçarsa cebinde metelik kalmaz. Sonra da komşularının kestiği kurbanlığa bakar durursun. 

Yarın kendime izin verdim yeğenim. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Bursa kurgumu bekleme. Ertesi gün Ankara'da tetikte ol. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

4.12.9.7
11.12.6.9.4 // 14.5.1
13.5.4.8.6.14.2.7
4.5.9 
4 KARABAYIRLI BANKO
11.5.3 // 6

100.8 TL

SERKAN YAŞAR'IN ADANA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler

Yorum Gönder