TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

20 Nisan Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

20 Nisan Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Ankara kurgumu sana vermemem moralini çok bozmuş. Sinirden deliye dönmüşsün. Dayı'm bugün bizi unuttu, diye sitem ediyormuşsu. İstihbaratım çok kuvvetlidir, haberin ola. Ama sana bir sürprizim var yeğen. Bugünkü Adana bülteninde cebini şişirmeye hazırlanıyorum. Saman Osman yeğenim çok iddialı konuştu. Verdiği bankolar da hoşuma gitti.

Dediğine göre ilk koşudaki El Rapido, şova hazırlanıyormuş. Onu padokta halter çalışırken görmüş. Yanına gidip selam vermiş. O da ona kişneyerek "Naber Saman, her ne kadar son yarışımda ikinci olmuş olmam gücümün yerine geldiğini gösterse de pazularımın zayıf olduğunu hissetmiş olmam mümkün. Kaldıracağım halterlerle bu yarışa zıpkın gibi girip bütün rakiplerime nal toplatmaya hazırlanıyorum. Bu gizli görüşmeden kimseye bahsetme." demiş. Rashomon da ilk koşusundan sonra çok hırslanmış. Onu galop yaparken gördüğünde tepesinde uçan bir şahinle yarışa tutuşup on boy fark atmış. Gerisini sen düşün. Efkarlıefe de çok efkarlıymış. Samet yeğenime olanları duyduğundan beri yerinde duramıyormuş. Bu yarışımı kazanıp ona hediye etmem söz konusu, diyormuş. Akın Sözen yeğen, İstanbul'da iftarını yaparken telefonu çalmış. Adana'da çok hazır bir at var Akın abi, gelip binmen, en az da beş boy atman mümkün olabilir, demişler. O da sofradan kalkıp ilk uçakta yerini ayırtmış. 

Görüyorsun yeğenim, Saman Osman müthiş çalışıyor. Dürbün Necdet gibi hipodromun karşısındaki binanın çatısından atları izlemiyor. Hepsiyle bir bir konuşuyor. Galoplarını izleyip gizli notlar alıyor. Sonra da beni arayıp topladığı istihbaratları anlatıyor. Sana da ganyana gidip üstün altılı bilgimi söğüşlemek kalıyor. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5 EL RAPIDO // 6.3
7 RASHOMON // 5.12.14
1.3.4.2
4 EFKARLIEFE BANKO
3.6.2.5.1.8
6.2.1.3.4.8.10.12

13.44 TL // 161.28 TL

2. ALTILI

4 EFKARLIEFE BANKO
3.6.2.5.1.8
6.2.1.3.4.8.10.12
1.3 // 5.4.7.10
6 GARDAL GÜLÜ // 2.4
2.8.14.6

26.88 TL

HASAN KURTULUŞ'UN ADANA TAHMİNLERİ YAYINDA!

Etiketler

Yorum Gönder