Bir rüya gördüm yeğen. Konsera gitmiştim. Orkestranın şefi Halis Karataş yeğenimdi. Bütün tavernacılar kırmızı giyinmişti. En önde Ahmet Çelik yeğen vardı. Mızıka çalıyordu. Önlerinde demir bir kurt vardı. Heykel gibi duruyordu. Oturduğum koltuktan kalkıp sahneye doğru yürüdüm. Tam önüne geldiğimde o demir kurt canlanıp üstüme atıldı. O da ne? Ahmet yeğenimin bir ıslığıyla geri döndü. Uyandığımda kan ter içindeydim. Hemen suyumu içip elime bülteni aldım. Bunun kripto mesaj olduğunu bilmem mümkündü.

Bir de ne göreyim? Ceketimin iç cebine sıvıştırdığım üç müthiş bankom Adana'da koşuyor: "Red Orchestra, Demirkurt, Pastoral Senfoni." Artık zamanı geldi yeğenim. Cebini şişirmem, tevziye çekini almamız, seninle Las Vegas'a gittikten sonra gavur kumarbazları söğüşleyip Miami sahillerinde Amerikan dilberlerle günümüzü gün etmemiz an meselesi. Belki seni alıp Amerikan Reisi'nin yanına götürmem söz konusu olabilir. Kimseye çaktırma. 

Paralı siteciler peşimizde yeğen. Onları müthiş bomba 1.05 ganyanlı bankolarını patlatmam hoşlarına gitmiyor. Vizite ücretleri iyice düştü. Giren çıkan belli değil. Gücümden çok rahatsızlar. Ama daha son sözümü söylemedim, son darbemi indirmedim. Şimdilik onları kıvrandırıyorum. Bir gün gelip ayaklarıma kapanacak "Nalko, ocağına düştük." diye yalvaracaklar. İşte o zaman sen de diyeceksin ki "Vay be! Dayı'm neymiş. Bütün paralı sitecileri önünde diz çöktürüp ayaklarına kapandırdı. Onunla dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın." 

Caka satacağın günler yakındır yeğenim. Şimdi sen, doğru, TJK Reisi'nin seni söğüşlemek için açtığı ganyan sayfasına git. Hesabını aç, şifreni kimseye verme. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu yazarken de sağına soluna dikkatlice bak. TJK Reisi'nin ajanları her yerde. En yakınındakilere bile güvenme. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

SERKAN YAŞAR'IN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Nalkapon Adana Altılı Tahminleri

1. ALTILI

1.2.3.6.7.11
1 RED ORCHESTRA // 6.4
2.3.4.1.6
1 DEMİRKURT // 3.6.8
5.4.3.2.1.9.10.12
6 PASTORAL SENFONİ

16.8 TL 

2. ALTILI

Son ayakta 6 yerine 5 yazılmıştı, düzeltildi. 15.31
Son ayakta 12 yerine 5 eklenmiştir. 15.38
Son ayakta 5 yerine 4 eklenmiştir. 17.14

1 DEMİRKURT // 3.6.8
5.4.3.2.1.9.10.12
6 PASTORAL SENFONİ
7.3.1.6
6.8.2.1.3.11
6.1.2.11.4

67.2 TL

FOTO FİNİŞ'İN ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.