Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben de çok iyiyim, maşallah. Adana'ya da fişek gibi hazırlandım. Gücüm zirvede. Saman Osman kod adlı seyis yeğenim bana çalışmaya başladığından beri sırtım pek, karnım tok.

Geçen gün Dürbün Necdet aradı. Ortadan kaybolduktan sonra ona ulaşamamıştım. Tevziye çekini tek başına almayı planladığını, beni aradan çıkardığını anlamam da uzun sürmemişti. Ayaklarıma kapandı, onu affetmem için önümde diz çöktü ama yüreğim yumuşamadı. İhaneti affetmem mümkün değil yeğen. Onunla arama mesafe koymuş olmam söz konusu, haberin ola. Olur da sana gelip benim adımı kullanırsa gerekeni yap. Hipodromdaki seyis yeğenlerim de gözünü dört açsın, Dürbün Necdet'e göz açtırmasın. Ona meteliğe kurşun attırmazsam bana da Nalkapon demesinler. 

Sene 2007 yeğen. O zamanlar bana çalışan seyis yeğenlerimden biri olan Dümen Sinan, tıpkı Dürbün gibi ihanet etti. Sırtımdan bıçakladı. Aldığı istihbaratı bana söylemedi. Kuponum da oradan yattı. Eğer söyleseydi tevziye çekini iki üç kişi alacaktık. Ama o kendine saklayıp tutmuş üçlü kuponu yapmayı seçti. O gün bugündür Dümen Sinan gibileri affedememem söz konusu. Onlara ders verip pişmanlıktan süründürmem mümkün. Bundan sonra Dürbün'le ilişkimi bitirdim. Saman Osman yeğenimle hedefimiz tevziye çekini almak. Seni de ortak etmek istiyorum, bu böyle biline. Paylaşımcılığım, mertliğim, cömertliğim yakın çevrem tarafından en çok takdir edilen özelliklerimdir. 

Sen şimdi bunlara bakma yeğenim. Sana verdiğim müthiş bankolarıma odaklan. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Adana kurgumu söğüşle. Cebini şişirip yoluna devam et. Dürbün Necdet gibilere de yüz verme. Onların sözüne itimat etme. Unutma yeğen: Gözlerde ihanet varsa sözlerde sadakat aranmaz. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

HASAN KURTULUŞ'UN ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİNE BAKTINIZ MI? 

Nalkapon Adana Altılı Tahmini

1. ALTILI

2.11.4.1.8.6.3.5.13
5.4.10.9.2.1
2 CEYAR BANKO
4.5.7.6.8.1
6.8.10.12.1.4
3 KAÇAR YUNUS BANKO

136.08 TL

2. ALTILI

4.5.7.6.8.1
6.8.10.12.1.4
3 KAÇAR YUNUS BANKO
5 BENZENCİ // 2.14
8.1.4.6.5
14.8.1.4.12

63 TL 

FOTO FİNİŞ'İN ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.