Bazı yeğenlerim diyor ki: "Dayı, verdiğin müthiş kurgu çok tutuyor. Cebimiz deliniyor." Bana bak yeğen. Sana verdiğim müthiş bomba banko kazandığında, tevziyeyi üç dört kişi bölüştüğünde kafanı duvarlara vurmak istemiyorsan ya verdiğim küçük müthiş kurguyu oynayıp kaderine razı ol ya da kendine kodaman bir ortak bul. Müthiş kurgularımın tartışılması hoşuma gitmiyor. 

Bana bak yeğen. Sana verdiğim müthiş kurguyu iyi incele. Sana verdiğim bomba bankoları gözden kaçırma. Her an her şey olabileceğini unutma. Son dakikaya kadar beklediğini biliyorum. Ama benim de işlerim vardı. Saman Osman kod adlı seyis yeğenimden haber bekliyordum. Ondan istihbarat almaya başladığımdan beri Adana'daki gücüm tartışılmaz oldu.

Bugün bana yaptığı aramada ulu orta konuştu. Kripto mesajlar vermedi. "Dayı'm son ayaktaki Muskat'ın geçilememesi mümkün olabilir. Beşinci ayaktaki Özgür Su her an resital yapabilir. Dördüncü ayaktaki Ataberk'in seyisi olan Dürüm Ahmet'i bankadan para çekerken gördüm." dedi. Ona olan güvenim tam. Dürbün Necdet'e benzemiyor. Halis muhlis Anadolu çocuğu. Özü sözü bir. Mert, delikanlı, cömert. Onun bu özellikleri kendinde toplamış olmasına şaşırdığım söylentileri doğrudur. 

Yeğen, sıra sende. Şimdi ganyan kapanmadan yetiş. Hemen müthiş kurgumu oyna. Müsveddeyi de ortadan kaldır. Yarın öğlene doğru gidip tahsilatı yaptığında da herkese benden çay ısmarlamayı unutma. Sonra da "Dayı'm sağ olsun." deyip ganyanı terk et. Popülerliğimin artması sana bağlı, unutma. Sana verdiğim kurguları söğüşleyip söğüşleyip ortadan kaybolmandan yoruldum. Kendimi kullanılmış hissediyorum, haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana Altılı Ganyan Tahmini

6.14.2.8.12.13
12.4.2.15.3.5.6.13
1.5.4.6.11.3
4.6.7.1.5.3
5 ÖZGÜRSU // 2.1
7 MUSKAT BANKO

120.96 TL