Hasan Kurtuluş

DREAM SOLDIER -HANDSOME MAN 

İkisi de birbirinden iyi durumda, ikisinin de orjini harika ve ikisi de bu orjinin hakkını vere vere koşmaya başladı. Normal şartlar altında ikisinden birinin kazanması gereken bir koşu. Fakat rakiplerinin de sürpriz potansiyeli çok yüksek atlar olduğunu unutmayalım. Bu yüzden de geniş kuponlarda kapatılması gereken bir koşu. İkramiyeyi böyle bulabiliriz. 

GLABELLA

Son katıldığı yarış Grup 1 Ege Derbisi'ydi. Orada döküldü ama beklenen bir gelişmeydi. O seviye erkek rakiplerinin arasında daha fazlasını yapamazdı. Bu koşusunda dil bağına geri döndü. Bir de jokeyini değiştirdiler ki Gökhan Kocakaya kardeşim de tek yarış için İzmir'e geliyor. Yarınki programda da at binecek olsa çok dikkate almazdım fakat bugün binip gidecek. Glabella da grubun en iyi durumdaki, en kaliteli atı denilebilir. İnnovation'a fazla avans vermeden düzlüğe çıktığı taktirde burada onu geçebilecek rakip göremiyorum. Kocakaya kardeşim de, Glabella da bunu yapabilecek yeteneğe sahip.

KRAL ÇEKO

Handikap puanı birbirine çok yakın 11 Arap atının mücadelesi olacak. İçlerinde en formda olanı da Kral Çeko. Altı gün önce katıldığı koşuda uzun mesafede, ondan bir önce de kısa mesafede çok az farkla kaybetti. Yani maidenden çıkmaya da istekli. Elbette Taya'nın çime çıkacağını unutmadık. Es de geçemeyiz. Geniş kuponlarda muhakkak ikisine de şans vereceğiz. Daha önceki iki çim yarışı çok olumlu durmasa da orjini çimde zorlanmayacağını gösteriyor. Bu mesafede dişi rakiplerine de göz açtırmayacaktır. Erkekleri rahat geçebileceğini düşünüyorum. 

MURAT KAYA'NIN İKİ BANKOLU CHANTILLY TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Hasan Kurtuluş İzmir Altılı Tahminleri

2.3.7.6.5.4.10
2.4.3.5.1.6
4.2 // 3.1.6.7.5
2 GLABELLA BANKO
2 KRAL ÇEKO BANKO
5.6.2.14.16.9.11

41.16 TL // 144.06 TL

NALKAPON DAYI'NIN İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.