Hasan Kurtuluş


AMBARGO

Kaba kuma ayak bastığı ilk yarışta koşuya ambargo koydu. Start verildiğinde liderliği almıştı. Sonrasında önde kalmasına müsaade etmediler. Kadir teşvik verdikçe Ambargo cevap verdi. Düzlükte de farkı açarak kazandı. Bugünkü rakipleri de bir öncekilere yakın atlar. Öyle çok güçlü bir isim göremiyorum. Yine kazanmaması için sebep yok.

BURSA AT YARIŞI GALOPLARI

HELECAN

Bu ata dikkat! Annesi, şampiyon Cankardeşlerin, Kardeşcan'ın kardeşi. Zaten ilk yarışını kalabalık grupta 1.24 içinde bitirip, ben buradayım, demişti. Bunun gibi gruplarda her zaman adını duyarız. Daha üst seviyeli koşularda izleyip göreceğiz. Uzun zaman sonra koştuğu koşuda şahsen ben çok beğendim. Onur Yıldız kardeşimin stilinin de uygun olduğu bir safkan. O beşinciliğini tekrarlarsa bugün kazanır. 

ASPURÇE

İstanbul'da ağababalarıyla koştuğu iki yarıştan sonra Bursa'da zayıf gruba geldi. Zaten sentetiği neden zorladıklarını bir anlamadım gitti. Kocaeli'deki yarışlarındaki başarısı kaba kumda daha iyi koşacağını anlamalarına yeter de artar bile. Bu tarz rakiplerini her zaman geçeceğine inandığım bir safkan. İstanbul'daki son harika dördüncülüğü sonrasında yanına at yazmam.

BURSA AT YARIŞI İSTATİSTİKLERİ.

LAST CONQUEROR

Son üç koşusunu da güle oynaya kazandı. Bugünkü rakipler biraz sertleşti. Ama şu anki formuyla bu grubu geçebileceğini düşünüyorum. Önde oluşacak muhtemel Son Of Bosphorus - Lion Empire didişmesine karışmazsa işi çok kolay olacaktır. Annesi Seyir, Türütcan'ın kardeşi. Onların da annesi Delfina'yı bilmeyen azdır. On on iki yıl önce koşuyordu. Babası General Quarters olunca her mesafeye gidecek bir orjin olmuş. Handikap yarışlardan kısa vadeye terfi ettiği bu yarış, onun nerelere kadar gidebileceğini de anlamamıza yarayacak. Koşsun görelim: Kısa vade son sınır mı yoksa açık 3 filan da görebilir mi.

Dün İzmir'de yorumlayarak açıkladığım %3 AGF'li Wild Ocean kazandı ama biz kazanamadık. Size faydası dokunduysa o da bana yeter. Bugünkü Bursa yarışları da çok yüksek ikramiyelere gebe görünüyor. Her iki altılıdan da umudum var. Şans sizinle olsun. 

MURAT KAYA'DAN GENİŞ YORUMLU WINDSOR! TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahmini

1. ALTILI

8.1.4.3.5.6
3.4.9.13.1
3 AMBARGO // 4
4.1.8.7.3
3.1.10.2.5.7.6.4
4 ASPURÇE BANKO

84 TL

2. ALTILI

4.1.8.7.3
3.1.10.2.5.7.6.4
4 ASPURÇE BANKO
1 LAST CONQUEROR // 2
3.1.5.6.11.10
1.2.3.16.14

84 TL 

NALKAPON DAYI'NIN BURSA TAHMİNLERİNE BAKTINIZ MI?