TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

19 Nisan Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

19 Nisan Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş

TORUNUM CANER - MASTER WIZARD

Torunum Caner son koşusunda lüte girmiş, son ana kadar savaşmış ama rakibini geçememişti. Bu defa aprantiden almışlar, Gökhan Gökçe kardeşime vermişler. Elbette çok daha iyi koşacaktır. Master Wizard, her koşusunda bir öncekinden iyi. Son koşusunda çarptığı sert kaya gibisi bugün yok. Son metreleri ikisi arasında geçeceğe benzeyen bir yarış. Ama maiden yarış, tedbiri elden bırakmamak lazım. 

KORAY

Yine süratli yarışta uygun rakipleri buldu. Form durumunun ne kadar iyi olduğu ortada. Rakiplerin bazıları daha öncekilere göre sert ama güç bakımından uçurum yok. Koray şu anda bu grubun en iyi forma sahip atı olmasının yanı sıra gidişattan da en çok istifade edecek olan safkan. Sonlarda dışa açılır, rakiplerini sıyırır. Bir birincilik daha yolda gibi duruyor. 

DARKHOLM  - PETROCELLİ - GADDARA

Ünlüoğlu, El Nino, Perfect Runner ve belki de Airman. Düşünün bir, bu yarış ne kadar hızlı akacak. Bu koşuda jokey değişimi de fazla. Bu da ne kadar karışık olduğunu gösteriyor. Benim gözdem ise Darkholm. Son dönemde yakaladığı formla bugün de ön tarafta yaşanacak kargaşaya dahil olmadan sonlarda kopartabilir. Petrocelli için de aynı düşüncelerim geçerli, tempo ona da yarayacak. Grubun ağababalarından biri. Tabii ki böyle hızlı koşulacak bir koşuda Gaddara olmadan olmaz. Hem koşunun hem de günün bombası. 

Dün Adana'da attan düşerek hayati tehlike atlatan jokey kardeşim Samet Erkuş'a geçmiş olsun diyorum. Bir daha pistlerimiz böyle bir olayla karşılaşmasın. Tez zamanda şifa bulup sevdiklerine kavuşur, inşallah. 

SAMET ERKUŞ'UN SON DURUMUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

1. ALTILI

10.8 // 2.1
2.1.6.5
3.1.4
5 KORAY BANKO
6.8.5 // 10.9.1.3
3.1.6.4.8.10

30.24 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

5 KORAY BANKO
6.8.5 // 10.9.1.3
3.1.6.4.8.10
3.8.4
2.3.6.4
5.10.11.6

60.48 TL // 141.12 TL

NALKAPON DAYI'NIN BURSA ALTILI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler

Yorum Gönder