Hasan Kurtuluş

KING OF RAP

Maidenden çıktığı koşuda liderliği aldıktan sonra farkı bir anda 5-6 boya çıkarmıştı. Formunun ne derece iyi olduğu ortada. Kendini buldu. Anne Silent Bull olunca zaten hemen dikkat çekiyor. Mustafa Çiçek kardeşimin yeniden binmesi de benim için artı bir değer. Grubun uygunluğuyla bir kere daha kazanmaya yakın.

GOLD COUST

El değiştirdi ve altı ay sonra pistlere döndü. Gördüğü her yarışta formunu biraz daha geliştirip sonunda kazanırken orta seviye bir grubu rahat geçti. Bu defa rakipler daha sert ama Gold Coust da ekürisiyle birlikte iyi form tutmuş durumda. Kadir Tokaçoğlu kardeşimin idaresinde çıkacağı pistten bir kere daha birincilik çıkartması beni şaşırtmaz.

TAVUZ KUŞU

Beşte beş yapan Ak İrem arkası son ikinciliği çok ümit vericiydi. Yarış hayatının başlarında yaptığı o iyi koşulara benzer bir performans gösterdi. Bugünkü rakiplerinin çoğunun erkek olması beni biraz tereddüde sevk ettiğini söyleyebilirim ama hem Alican İnci kardeşim gibi bir aprantinin binmesi hem de kilosunun uygun olmasından dolayı bütün endişelerim ortadan kalkıyor. 

ÖZAY KARAMAÇA

Özay Karamaça'nın son koşusundaki rakipleri çok sertti fakat daha önce buna benzer grupları zorlanmadan geçtiğine şahit olmuştuk. Mesafenin kısalığı ve süratli yapısıyla çıktığı gibi bitirebileceğine inandığım bir safkan. Elbette birkaç iyi rakibi de koşmuyor değil. Bunlar arasında en dikkat çekici olanı da kazandığı koşudan sonra formunda ilerlemeler olan iyi orjinli Angel Of Kingdom. 

Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

2 KING OF RAP // 1
5.6.7.8.2
6.1.4.5
6 TAVUZ KUŞU BANKO
2.3 // 1.4
1.8.4.11.10.14.12.7.3.5 // H

28 TL