Hasan Kurtuluş


DANCING ADDER 

MAİDEN FOÇA'nın kardeşi. Kısadaki ikinciliğinin ardından bu kez uzun mesafeye çıkıyor. Yani aradığını buluyor. Gülerce Ekürisi işin içinde olduğunda insan da daha çok güveniyor. Bekir Mert Mırık kardeşimin biniyor olması da insanı tek atmaya itiyor. 

ÖZEKAN 

Murat Gündüzeli kardeşim bugün İzmir'de tek ata gelmiş. Baktığımızda bu ekürinin iki atı daha koşmasına rağmen onlara apranti atılmış. Özekan'da ise o var. Yarışın mesafesi tam, temposu tamam. Özekan'dan uzun zaman sonra birincilik gelmesi çok yakın. 

TURGUTLU EFESİ 

Uzayan mesafelerde çok daha iyi koşacak bir orjin. Son üçüncülüğü de yabana atılamayacak derecede iyiydi. Grubun çok uygun, mesafesinin yeteri kadar uzun olduğu da ortada. İdman pistinde de ele avuca gelen hazırlıklarını sahaya yansıtır kazanır. Bugünün bendeki geçilmezi.

KARA MAÇA - BUKEPHALOS 

Kara Maça'nın son yarışına takılmamak lazım. Çünkü o gün mesafe kısaydı. Bu defa ise sevdiği mesafe aralığına çıkıyor. Bukephalos'un da kısa vadeli son ikinciliğinde üstünde apranti vardı. Bugün Özcan Yıldırım kardeşim binmiş ki üzerine koyarak koşacaktır. Baştan sona ikisi arasında geçecek bir yarış olduğu ortada. 

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

4.2.1.3.5.6
3 DANCING ADDER // 5
5 ÖZEKAN // 1.3
9.6.8.1.3.2.7.4
6 TURGUTLU EFESİ BANKO
1.4.2.6.9.8.12
3.2
10.4.2.7.5
2.3.8.6