29 Nisan Hasan Kurtuluş Ankara Altılı Tahminleri

Hasan Kurtuluş

BABA DAĞYUDAN

Storm Girl'ün hem anneden hem de babadan kardeşi. Fatih Rüstem Bebek kardeşim çok iyi hazırlamış. Uzun zamadır devam ettirdiği harika hazırlıklarını koşusuna yansıtırsa önünde kimse duramaz. Tabii burada Tozan'ın, Cibekoğlu'nun kardeşleri olan Sarraftay'la Tozanhat'ı, son çalışmasını Müslüm'le yapan Multijet'i de es geçecek değiliz. 

ÇİLİNGİR

Biz "Çilingir, Çilingir" derken "Ne diyon birader?" diyenler vardı. At düzelip formunu bulunca ekmeğini bizden çok onlar yedi. Tuta tuta kazandığı son yarışından sonra bugün rakip arayacak değilim. İstikrarsız grupta ışıl ışıl parlıyor. Banko!

LUMINARY

Adı yüreğimizi burkuyor... O hazin kaza meydana gelmiş, Samet kardeşimle beraber devrilmişti. O gün de çok formdaydı, kazanmasını bekliyorduk. Bu defa uzuna çıkacak. Zaten orjini de, tam uzuncu, diyor. Klaus'un kardeşi King Arben de ikinci kez uzuna çıkıyor. Gökhan'la dikkat! 

ALDERAMİN

Son koşusunun mesafesine bakıp göz ardı ediyorum. Çünkü tam da bu mesafelerin atı. Üstündeki Mehmet Akyavuz'la da çok iyi anlaştıkları ortada. Bugün Köçek kaçar, tempoyu koyar. Kesvacangün kovalar. Alderamin de her zamanki yarışını yapıp iki üç gider. Sonlara doğru bilindik stiliyle önlere akar. Elbette geriden güçlü gelecek Mavibahar'ı da unutmamak lazım. Sonları zevkli geçecek. 

YARIŞ BEYİ

Serkan Yaşar kardeşim son koşusunda banko önerdi. O gün aprantisi iyi idare edemedi. Bu defa kilo boş, mesafe uygun. Holosko olmasaydı, banko, der geçerdik. Ama onun varlığı gidişatı çok etkileyecek. Yarış Beyi'nin ondan kafayı alması çok zor. Bu da tempoyu belirleyemeyeceği anlamına geliyor. Fakat son yarışına göre elinde tuttuğu 7 kilo avantajın formuyla birleşeceği düşünüldüğünde ortaya farklı bir sonuç çıkabilir. 

SKYLINE

Son yarışını - tabiri caizse- güle oynaya kazandı ama grup çok zayıftı. Bu kez daha sert rakipler var. Ama her şeye rağmen, Tendürek'te az farkla geçildiği Burgas'ın bir sonraki koşusuna bakarak Skyline'ın da belirli bir düzeyde olduğunu, bu gruptaki hiçbir rakibinden daha zayıf olmadığını söyleyebiliriz. Hışman'la da iyi anlaştılar. Kim bilir, eğer Skyline arttırarak devam ederse birlikte Gazi'ye uzanan bir yolculuk da olabilir. Zaman gösterecek. 

Hasan Kurtuluş Ankara Altılı Tahminleri

1. ALTILI

1.5.9.3.4.7
3 ÇİLİNGİR BANKO
3.1.2
5.1 // 7.3
8.3.1.9.7.2
6.8.5.1.7

75.6 TL 

NALKAPON DAYI'NIN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski