27 Nisan Hasan Kurtuluş Adana Altılı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş

ŞEKER SULTAN

Aprantiyle Günpınar'dan 1 boy fark yedi. Sinanlı'yı, Tutarlı'yı geçti. Şimdi Mücahit Bayır biniyor ki kantarmasını iyi tanıyor. Rakiplerinin bütününün dişi olması da aynı yarışı tekrar edebilmesi durumunda şansının ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor. Eküri avantajını da arkasına aldığını unutmamak lazım. İyi bir eküri yarışıyla birincilik gelebilir. 

İZBIRAK

Şekersultan'la aynı yarışta altıncı oldu. Ötesindeki berisindeki atların kalitesini bu grupla kıyas etmek neredeyse imkansız. Orjin deseniz muhteşem. Elbette bugüne kadar çıktığı yarışlarda hem anadan hem de babadan kardeşleri Kayasel'in, Nilda'nın, Bilgekurt'un yanından geçen yarışlar yapamadı ama bu yapamayacağı anlamına gelmiyor. Grubun patlamaya hazır safkanını son dönemde art arda patlayan Mustafa Manav kardeşime teslim etmişler. Buradan birincilik çıkabilir. Alternatif tek. 

ALİBEĞ

Kısa vade ile grup kazandı, grup yarışlara katıldı, kısa vadede ikinci olup ara verdi. Döndü geri geldi, şartlı koşuda buradaki Saitbey'e geçildi. Ama o günün üstünden çok sular aktı. Alibeğ şu anda çok daha formda, çok daha hazır. Hışman kardeşim de yeniden binmiş ki tadından yenmez. Fazla söze gerek yok. Kazanır. 

KEREM EYLE

Küçük Çelik son zamanlarda çok formsuz takılıyor. Attan düştükten sonra riske girmeden binmeye başladı. Bu da formuna olumsuz yansıyor. Doğru düzgün yarış kazanamaz oldu. Kerem Eyle'nin geçen sene iyi atlarla koştuğunu biliyoruz, son üçüncülüğünde de rakipleri sertti. Buna rağmen bitirdiği yer takdire şayandı. Bu kez daha zayıf grubu denk getirmiş. Güçlü denilecek rakiplerinin hepsi de dişi. Yani iyi kullanılırsa ele geçmez bir fırsattan bahsediyoruz. 

Hasan Kurtuluş Adana Altılı Tahminleri

7.8.12.1.5.11
4.15.8.5.2.7
10 İZBIRAK // 5
6 ALİBEĞ BANKO
3.5.12.7.13
4.5.8.16.9.2

75.6 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.