25 Nisan Foto Finiş İstanbul Altılı Tahminleri

 


GÖKYÜZÜ: Gördüğüm en farklı Kaizbertlerden biri, desem yeridir. Henüz beş gün önce koşmuş olmasına rağmen bugün de üst düzey bir performans sergileyeceğinden şüphem yok. Bugün Öncüpınar'ın varlığı önde istediği tempoyu vermesine mani olabilir fakat son koşusundaki starteji ile koşarak bunun üstesinden gelecektir. 

GOLDEN PASS // DIRECT WIN//RED TORNADO: Goldenpass, son koşusunda My Billonarie'ye burun farkıyla geçilirken Luminescence'yi gerisinde bırakmıştı ki o bir sonraki yarışında iyi grupta kazandı. Form durumu iyi olan safkana Özcan Yıldırım bugün ilk kez binecek olsa da kantarmasının tutacağını düşünüyorum. Direct Win, ilk sentetik tecrübesine çıkacak ancak tam kardeşi Just Win'in 8 sentetik yarışından beş birincilikle ayrılmış olduğunu unutmamak gerek. Son koşusunda Hafo ile Nestor'un arkasından elde ettiği üçüncülük de dikkat çekici çünkü her iki rakibi de bir sonraki yarışlarını kazanıp ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Red Tornado da grubun başarılı isimlerinden biri ve yarışta aradığı tempoyu bulması durumunda sonlarda güçlü gelerek bu grubu geçebilecek kapasitede. 

ÇİRÇUZ: Son koşusunda bu mücadelenin provasını yapan safkanın ilgilileri bekleme yapıp yapamayacağını görmek istedi. Düşündükleri neticeyi alabildiklerini sanmıyorum çünkü sonlarda biraz tutuk kaldı. Bugün nasıl koşacağını ben de çok merak ediyorum. Fakat şunu unutmamak lazım ki geçen sene buna benzer rakiplerle koşmuş ve Moorland arkası ikinci olmuştu. O günden bugün ciddi aşama kaydetti. Ayağına çabuk rakiplerinden birkaçı olmasaydı tereddütsüz, banko, der geçerdim. Ancak onların varlığı beni temkinli olmaya itiyor. 

BRAVE CALL: Yarış hayatının ilk koşusuna İzmir'de çıkan Brave Call, jokeyi Halis Karataş idaresinde çok rahat bir birinciliğe uzanmıştı. Ardından iki ay geri alındı ve İstanbul'a getirildi. Grup 3 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Koşusu üçüncüsü Fire And Smoke ile anneden kardeş olan Brave Call'un ilk startında geçtiği Black Toruble ardından katıldığı dört yarışın üçünü kazanırken Bustany ile Dark Bum da ilk birinciliklerine ulaşıp maidenden çıktılar. Yani çok zayıf bir grubu geçtiği söylenemez. Elbette burada Egerious Rock, Libertalia gibi hem daha tecrübeli hem de en az onun kadar kaliteli rakipleri var fakat ben bu safkanın sağlıklı bir şekilde koşması durumunda farklı noktalara gelebileceğini düşünüyorum. 

Foto Finiş İstanbul Altılı Tahminleri

1. ALTILI

6.1.5
8.9.10 // 7.6.2.3
4 GÖKYÜZÜ BANKO
5.8.2
10.1.2.4.6.8 // 7.9
5.9.10.2

45.36 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

5.8.2
10.1.2.4.6.8 // 7.9
5.9.10.2
3 BRAVE CALL BANKO
3.4.8.9.5.1
2.11 // 4.20

60.48 TL // 161.28 TL

Yorum Gönder

3 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Galoplarda koşular eksik ��

    YanıtlaSil
  2. yedi atta grubun eniyi ikinci derecesini yapmış atı yazmıyorsun güzel kardeşim ezbere yazılırda bu kadar da değil

    YanıtlaSil
  3. ikinci ayakta on at koşuyor biri yarıştan çıktı kaldı dokuz yedisini yazıyorsun bir numara yok gelmesi en muhtemel atlardan biri aklımda deli sorular

    YanıtlaSil