30 Nisan Foto Finiş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

 

TATAVLA: Üç ay ara verdikten sonra katıldığı üçüncü yarışta Sülünbike, Kamus, Özçevik gibi safkanların ardından dördüncü oldu. Geçildiği rakiplerinden Özçevik ile Sülünbike bir sonraki koşularında kazanmasını bildiler. Bu gruptaki rakiplerinin oldukça elverişli olduğunu söyleyebiliriz ki ağır kilosunun sorun teşkil edeceğini hiçsanmıyorum. İlgililerinin jokey değişikliğine gitmiş olması da kazanma odaklı piste çıktığının bir başka göstergesi. Günün bankosu olarak değerlendireceğim.

SILENT WAVE: Şimdiye dek sadece kum pistte start almış olsa da aslında orjin bakımından çim piste çok yatkın bir kısrak. Annesi Keyfe Değer'in hiç çim performansı olmasa da onun  kardeşi Canıtez'in çim pistte birinciliği var ve koşan tayları da çim pistte kazandı. Buna ilave olarak Torok - Strike The Gold tayları olan Maça Kızı ile Demirnerez'in de çim pistte başarılı olduklarını söylemekte yarar var. Şahsen ben bu grupta çok üst düzey bir kısrak göremiyorum ve Silent Wave'i de koşunun favorisinden daha şanslı buluyorum.  

KATMA DEĞER: Bundan bir yarış önce benzer grubu gerisinde bırakan Katma Değer'in bugün için hak ettiğinin çok altında değerlendirildiğini söyleyebilirim. Normal şartlar altında daha üst seviye koşularda başarı sağlamış olan Katma Değer için bu mücadele oldukça uygun çünkü tempo tam da onun istediği biçimde seyredecek. Bu koşuda kendisini tercih eden jokeyi Hışman Çizik ile de iyi anlaşan Katma Değer'in bugün de kazanması normal sonuç olur. 

Foto Finiş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

8.1.4 // 2.9
7.6.3.5
2.4.3.1
4 TATAVLA BANKO

14.8.1.9.4
10.5.2.1.6.7

100.8 TL

2. ALTILI

Son ayak 4 numara yanlışlıkla 5 yerine yazılmıştı, düzeltildi. 16.03

4 TATAVLA BANKO
14.8.1.9.4
10.5.2.1.6.7
1.4.5.7
3 KATMA DEĞER // 6
5.8.9.10.7.11

75.6 TL // 151.2 TL

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.