TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

20 Nisan Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri

20 Nisan Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri


YAVUZUM: Geçtiğimiz yıl Ankara'da peş peşe iyi yarışlar yapan ve Açık 3 koşuda dördüncülük elde eden Yavuzum, gördüğü yarışın ardından yeterli kondüsyona ulaşmış olmakla beraber yarış hayatının ilk iki koşusunda kendisine binen ve tek birinciliğini elde ettiği Özcan Yıldırım ile yeniden buluştu. Gruptaki diğer atlara göre daha kaliteli olduğunu söyleyebileceğimiz safkandan birincilik bekliyorum.

GELİBAŞI: İlk yarışında bekleneni verememiş bir tay ancak kardeşi Koray'ın da geç açıldığını unutumamak gerekiyor. Bursa'da aprantiyle katıldığı yarışta elde ettiği tecrübenin bugün Ahmet Çelik ile koşacağı az atlı bu yarışta çok faydasını görecektir. 

GÖKÇEBAYIR // BENİM GÜLÜM: Demirpençe ile tam kardeş olan Gökçebayır'ın da tıpkı onun gibi orta ve uzun mesafelerde daha başarılı olacağını düşünsem de bugünkü rakiplerinin çoğunun uygun olması ve ekürisinin de kendisi kadar iyi olmasından dolayı kuponlara ilk önce yazılması gerekiyor. Benim Gülüm ise Oğlum Serkan gibi kısa mesafelerde çok etkili olan süratli bir safkan ve daha önce katıldığı koşularda sergilediği performansla stil olarak kardeşine yakın olduğunu göstermişti. Bugün sıklet dezavantajı olsa da gidişattan istifade ederek bu fazlalıkları rakiplerine dağıtabilir. 

ŞENKARDEŞ: Grubun süratli ismi olan safkan özellikle bu mesafede çok etkili yarışlar yapabilen bir isim. Daha önce Kocaeli'de Muzobaba, Topuklu Efem gibi rakiplerini geçmeyi başaran Şenkardeş'in bugün de önde istediği tempoyu bulabileceğini düşünüyorum. Ağır kilosuna rağmen beyaz bayrak ayna yarışı gelecektir. 

Özellikle günün ilk ayağını sürprize oldukça müsait buluyorum. Bütün safkanların denk potansiyellerde olması, her atın şansının eşit olduğunu gösteriyor. Günün ikinci ayağında da benzer bir durum söz konusu. Şimdiye kadarki koşularında beklenen performansı gösterememiş iyi orjinli taylar var. İçlerinden biri ya da birkaçı iyi koşarsa o ayak da karışacaktır. Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri

6.7.4.2.3.1.8.5
2.8.9.5.4.6
3.5.6.2.8
5 YAVUZUM BANKO
4.1 // 3.2
1 ŞENKARDEŞ // 3

33.6 TL

Etiketler

Yorum Gönder