TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

22 Nisan Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri

22 Nisan Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri

 

KIŞ MASALI: Son yarışında Samet Erkuş idaresinde koşan ve Sanberk'in arkasından ikincilik yaparken Mavibahar, Altınzele, Köçek, Selda Hanım, Ateşbibi gibi rakiplerini gerisinde bırakan Kış Masalı, bugün ilk defa bu mesafeye çıkıyor. Ancak orjin olarak bu mesafeleri rahat koşacağını ve değerlendirme yaparken daha önce 1800'de Kapaklıcan'a 1 boy farkla geçildiği yarıştaki performansını da dikkate almak gerektiğini düşünüyorum.

RISE UP: Miss Helin gibi kalite bir kısrakla anneden kardeş olan Rise Up, ilk koşusunda sentetik pistte koşmuş ve tecrübeli rakiplerinin olduğu gruptan üçüncülükle ayrılmıştı. Bugün ikinci kez piste çıkıyor ve kardeşini çok iyi tanıyan bir jokeyle koşacak. Benzer şekilde İstanbul'da katıldığıyarış hayatının ilk mücadelesinden üçüncülük çıkartan ekürisi Value Chain'in de Charlatan'la kardeş olduğunu söylemekte yarar var. Her iki ekürinin de potansiyelli olduğunu düşünüyorum ve her ikisinin de çim pistte çok başarılı olmasını bekliyorum. Mesafenin 1600 metreye çıktığı bu koşudan ekürilerin birincilikle ayrılacağını düşünüyorum.

Bugünkü Ankara da sürprizlere gebe duruyor. Özellikle ilk ayaktaki güç dengesi, maiden koşuda istikrarsız safkanların buluşması, dördüncü ayakta kalite isimlerin bir araya gelmesi gibi faktörler yarışları her sonuca açık hâle getiriyor. Yazdığınızın ganyan olması dileğiyle şansınız bol olsun. 

Foto Finiş Ankara Altılı Tahminleri

9.1.7.4.8.3.6.5
5.4.6.2.3
3.1.2.5.6
3.4.1
3 KIŞ MASALI // 9.8.4
13 RISE UP BANKO

42 TL // 168 TL

Etiketler

Yorum Gönder