CEYAR: Şimdiye dek katıldığı iyi gruplarda iyi neticeler elde etmişti. Son koşusunda grup biraz zayıftı ve gücünü ortaya koyarak çok rahat bir birincilik elde etti. Bugün burada Bay Emre dışında ciddi bir rakip görünmüyor. Ceyar bilindik stiliyle liderliği alıp kendi temposunda götüreceği koşuda düzlüğe nefesli çıkarak yarışı çalmasını bekliyorum. 

LUMINARY: Bugün ilk defa çim pistte start alacak safkan, bir Classical Girl temsilcisi. 1600 metre çim pistte Grup 2 birinciliği bulunan Classical Girl'ün diğer tayları Khal Drogo ile Hamarat da çim pistte etkili safkanlar. Hazırlıklarını beğendiğim Luminary'nin de yatkın olduğu çim pistteki bu ilk mücdelesinde iyi bir performans sergileyip potoyu önde geçebileceğini düşünüyorum. 

ŞÜŞÜ: Bu mesafeleri çok iyi koşan kısrak son koşusunda sonlarda etkili ataklşar yapmış ve Barikat, Eloin, Wind gibi rakiplerini atlayarak ikinciliği kurtarmıştı. Bugünkü grubun o güne nazaran daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Jokeyi Mücahit Bayır, sprint mesafesini iyi ayarlayabilirse sonuca gidebilir. 

BENZENCİ: Aradan sonra sert grupta yarış gören safkan, bu defa hem hemcinsleri ile hem de daha zayıf rakiplere karşı ter dökecek. Geçtiğimiz yıl böyle grupları çok rahat geçtiğini de unutmamak lazım. Artan nefesiyle kendi yarışını yapabilirse potoyu önde geçecektir. 

EFKARLIEFE: Atman Ekürisi adına koşmaya başlayan ve ilk startında elle tutulur rakiplerini geride bırakan Efkarlıefe, daha sonra kötü bir dönem geçirdi. Sürekli inişli bir performans sergileyen safkan, iki defa geri alındı ve en sonunda el değiştirdi. El değiştirdikten sonra ise çıktığı üçüncü koşuda birinciliğe ulaştı. Özellikle kapalı gözlükten starta kadar kapalı gözlük takısına döndükten sonra performansında önemli ölçüde gelişme görünen Efkarlıefe, bugün de denk rakipler arasında uygun kilo ile start alacak olmasıyla potoyu önde geçmeye aday.

HASAN KURTULUŞ'UN ADANA TAHMİNLERİ YAYINDA!

Foto Finiş Adana Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

2.11.1.8.6.3.13
9.5.4.10.2.7
2 CEYAR // 1
5 LUMINARY BANKO
6.4.1.8.12.10
3.1.12.4.10.2

68.04 TL // 136.08 TL

2. ALTILI

5 LUMINARY BANKO
6.4.1.8.12.10
3.1.8.12.4.10.2
5.1.3.2
8.4.1.6
14 EFKARLIEFE // 4.1

47.04 TL // 141.12 TL

NALKAPON DAYI'NIN ADANA ALTILI TAHMİNİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.