30 Nisan Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

Hasan Kurtuluş

HEROES

Geçen sene bu mesafede iki defa koştu. Biri kısa vadeliydi, öteki handikap. İkisinden de ikinciliği kurtardı. Yani mesafe sorunu yok. Diğer taraftan bakıldığında son girdiği kısa vadeli koşuda yaptığı dördüncülükle, bu yıl Bursa çim yarışlarında ben varım, dedi. Kilosu ne kadar ağırsa grup da kazanmaya o kadar uygun. 

IRON CRUSH

İstanbul'daki son ikinciliği pasparlaktı. Aslında bu atın iki çim yarışı da birbirinden harika. Her ikisinde de rakipleri sertti. Hele ki ilkinde cehennem grubunda koştu. Bugün grubun da mesafenin de uygun olmadığını kim söyleyebilir ki? Son koşusundaki gibi iyi yer tutar, bu defa düzlükte avansını alırsa geriden gelenler avucunu yalayabilir. 

GOOD FELLAS

İyi orjinli Good Fellas, ilk yarışında kumda koşmuştu. O gün pek beğendiğimi söyleyemem. Ama aradan 5 ay geçti, büyüdü, serpildi, gelişti. Bu koşuya da iyi hazırlandı. Atın çimci olmasının yanında bu defa üstünde Mustafa Çiçek kardeşimi görmek sevindirici. Son 15 gün içinde yaptığı iki adet 1000'i 1.03 çalışmasıyla, ben hazırım, diyor. Biz de banko yazmak düşüyor. 

ÖKEHAN - KING MAN GO

İkisi de gruba fazla. Beşini bir kefeye, bu ikisini bir kefeye koy, terazi dengede durmaz. Her zaman bu ikisi ağır basar. Aslına bakarsanız bu mesafelerde Ökehan'ı burada geçebilecek bir at olduğunu sanmıyorum ama King Man Go da az at değil, demeden edemiyorum. Son kazandığı koşuda eski gücüne kavuştuğu apaçık ortadaydı. Yarış yavaş giderse Ökehan, hızlı giderse King Man Go yapıştırır. 

HALO DAYI 

Halo Dayı'nın Bursa Emniyet Müdürlüğü Koşusu'ndaki performansı muhteşemdi. Oradan geldiği bu koşuyu kazanması herkes gibi beni de şaşırtmaz. Zaten Kurt Ekürisi'ni görünce şöyle bir durmak da gerekiyor. Ne de olsa Halo'nun %50 ortağı onlar. Halo Dayı, o koşusunda düzlükte hiç kesmeden düzgün aksiyonlarla önlere aktı. Belki de yarış daha hızlı gitse kazanabilirdi. Bindiği atlarla bugün güven veren Mustafa Çiçek'le geçen koşusunun üzerine koyarak koşup kazanmaması için bir sebep yok. 

MURAT KAYA'NIN İKİ BANKOLU İNGİLTERE TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.1 // 6.4.8
2.1.7.4.10.11
1.3.2.4.6
8.3.1
1.2.6.5.9
2 GOOD FELLAS BANKO

63 TL // 137.5  TL

2. ALTILI

1.2.6.5.9
2 GOOD FELLAS BANKO
4.2.1.3.6.5.11.13
1.5
3 HALO DAYI // 1.4
2.10.12.5.3.7.6.11.8

50.4 TL // 151.2 TL

NALKAPON DAYI'NIN BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ. 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski