TJK e-Bayi'ye Nasıl Üye Olunur?

 Türkiye Jokey Kulübü'nün uzun yıllar önce hayata geçirdiği ancak pandemi döneminde kısıtlamaların artmasına paralel olarak önemi artan TJK e-Bayi'ye nasıl üye olacağını bilmeyen birçok yarışsever dostumuz olduğunu fark ettik. 

Bu süreci sizlere anlatırken adım adım ilerleyeceğiz. Sizler de hem içeriğimizi okuyarak hem de aynı zamanda, vereceğim bağlantıya tıklayıp karşınıza çıkan bölümde gerekli alanları doldurarak ilerlerseniz seviniriz. Her şeyden önce yaşınızın 18'den büyük olması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Aksi durumda üyeliğiniz onaylanmayacaktır. Kemerleri bağlayın, başlıyoruz. 

İlk önce şu adrese geçiş yaparak TJK E-Bayi Üyelik sayfasını açalım. 

Karşınıza şöyle bir sayfa gelecek. Aşağıda sizler için hazırladığımız bilgilerden istifade ederek boşlukları doldurunuz: 1. Adım: Nüfus Bilgileri 

Bu alana hesabı kimin üzerine açacaksanız onun adını soyadını, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasını ve doğum tarihini yazmanız gerekiyor. Unutmayınız ki her kimin bilgileri ile TJK e-bayi hesabı açarsanız yalnızca onun adına para giriş çıkışı yapabilirsiniz. 

2. Adım: İrtibat Bilgileri

İrtibat bilgileri alanına aktif olarak kullandığınız bir mail adresi ve şahsınıza ait (kimin adına açılıyorsa) bir cep telefonu numarası eklemeniz gerekiyor. Şifrenizi hatırlamamanız durumunda buraya yazdığınız maile veya cep telefonu numarasına ihtiyaç duyacağınızı belirtmek isteriz. Ayrıca aktivasyon için de gerekliler. 

3. Adım: Şifreniz

TJK e-bayi sistemine giriş yapabilmek için bir şifreye ihtiyacınız var. Bu alanda sizden şifre belirlemeniz ve iki ayrı kutucuğa da aynı şifreyi yazmanız isteniyor. Burada dikkat etmeniz gereken husus: "Şifreniz tahmin edilmesi zor olmalı." Yani doğum tarihinizi ya da sizi tanıyan bir kişinin hemen tahmin edebileceği size özel bir günü vs. seçmemeye gayret edin. Fakat sistemin bir güzelliği de burada devreye giriyor. Hesabınızı ele geçiren kişinin yapabileceği aktiviteler kısıtlı. Çünkü üye numarası, kimlik numarası, ad, soyad ve doğum tarihi değiştirilemiyor. Ayrıca paranızı da hortumlayamaz çünkü size ait olmayan bir banka hesabı giremez. 

4. Adım: Sözleşmeyi Kabul Etme ve Doğrulama

Bilgilerinizi doğru bir biçimde doldurduktan sonra Şartlar ve Koşullar alanının altında yer alan "Kabul Ediyorum" kutucuğunu işaretleyin. Akabinde ise "Ben Robot Değilim" kutucuğuna tıklayarak sizden istediği belirli fotoğrafları seçerek doğrulamanızı yapın. Daha sonra ise "Gönder" tuşuna basın.

Gördüğünüz üzere işlem oldukça basit. Tebrikler, artık bir TJK e-Bayi kullanıcısısınız. Bundan sonraki aşama ise hesabınıza para yatırma olacak. Bununla ilgili içeriğimiz de gün içerisinde yayınlanacak ve yönlendirme bağlantısı hemen aşağıda olacak. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski