Yabancı Yarışlara Nasıl Çalışırım?


 

TJK, dur durak bilmiyor. Afrika, Singapur, Arjantin, Hong Kong, İtalya, Fransa, Amerika, İngiltere, Brezilya... Hangi ülkede yarış varsa zıplıyor. Sabah 9 demiyor, gece 12 demiyor. Aynı gün içerisinde yerli yarıştan daha çok yabancı yarış koyuyor. Veri de sağlamıyor. Loto oynar gibi oyna, diyor. Oynamaz mısın? O zaman keyfin bilir. Mantalite bu. 

Biz de bugün sizler için yabancı yarışlara nasıl çalışacağınıza dair bir içerik hazırladık. Öncelikle Fransa'dan başlayalım. www.france-galop.com sitesine ücretsiz üye olarak koşacak olan atların bütün yarışlarını inceleyebilir, koşu videolarını izleyebilirsiniz. Ayrıca koşuları canlı olarak takip edebilirsiniz. 

İngiltere koşuları için yarış videosu sağlayan ve bizim takip ettiğimiz sitenin ismi: attheraces.com. Ayrıca www.racingpost.com isimli web sitesini ziyaret ederek canlı oranları da inceleyebilirsiniz. Biliyorsunuz ki İngiltere yarışlarında gün içerisinde oranı düşen atlar çok önem arz ediyor. Kimi zaman orada favori hanesine yükselen atlar burada çok sürpriz koşabiliyor. 

Amerika koşuları için yarış videolarını, yaptığımız baskılar sonucu, TJK yayınlamaya başladı. Fakat daha detaylı bilgiler için tavsiye edebileceğimiz tek site: www.equibase.com. Buraya ziyarette bulunarak atların galoplarını ve daha önce koştukları yarışların detaylı bilgilerini edinebilirsiniz. 

Hong Kong yarışlarına geldiğimizde ise en başarılı site: www.scmp.com/sport/racing/racecard. Bu web sitesinde safkanların koştukları her yarışla alakalı detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca usta yazarların tahminleri de var. Bunun yanı sıra o koşu gününe dair birçok ekstra analiz, galop ve istatistik de sunuluyor. 

Yarış videolarını izlemek istiyorum, derseniz, o zaman şuraya bakmanızı öneriyoruz: https://racing.hkjc.com/racing/information/English/racing/RaceCard.aspx. Ayrıca buradan safkanların idman pisti görüntülerine de ulaşabilirsiniz.

Türkiye Jokey Kulübü'nün yabancı yarış takviminde yer verdiği başlıca ülkeler olan İngiltere, Amerika, Fransa ve Hong Kong koşularıyla ilgili olarak veri elde edebileceğiniz bahis sitelerini sizlerle paylaştık. Diğer ülkeler de yeniden takvime alınırsa onlarla ilgili içeriklerimiz de olacak. Sorularınızı yorum bölümünden sorabilirsiniz. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski