Serkan Yaşar

KUBİLAYBEY: Yüksek potansiyelli bir safkan olduğunu evvelki sene katıldığı grup koşularda göstermişti. Bu yıla Şartlı 4 mücadeleyle yumuşak bir giriş yaptı ve o koşuda dördüncü oldu. Bugün de pek sert olmayan rakiplerle karşılaşıyor. Bu da bize ilgililerinin alttan alttan ilerleyip safkanı iyice pişirdikten sonra sert gruplarda devam edeceklerini gösteriyor. Son dördüncülüğünde yarışın her yerinde jokeyinin komutlarına uyan ve de düzlükte teşviklere olumlu cevap veren safkanın artan nefesi ile bu defa potoyu önde geçmesini bekliyorum. 

STRONG LEGS: Tor The Wings, buradaki güçlü rakiplerini son koşusunda geçti ama bu kez gidişat biraz daha farklı olacak. Tor The Wings her iki koşusunda da önlerde olmayı tercih etmişti. Bugün de benzer bir taktikle koşmayı denerse, en azından ekürilerin, önde rahat bir tempo ortaya koymasına izin vermeyeceği açık. Yarış bu şekilde seyrederse Strong Legs'in şansı epey fazla. Hepsi birbirine denk duran safkanların mücadelesinde gidişat önemli bir faktör olarak görünüyor. Son metreleri kıran kırana bir mücadeleye sahne olacak bu yarışta ben ayrım yapamadım. Ancak önde tempo yüksek olursa Strong Legs'i çok şanslı buluyorum. 

MAMBA FOREVER: Kariyerinin ilk koşusunda çok rahat bir birincilik elde etmişti. O gün Halis Karataş, düzlükte, yürü, dedikten sonra birkaç teşvikle farkı epey açmıştı. Kağıt üstünde de iyi duran safkan, bu koşu öncesi 1000'i 1.02, 800'ü 48 rahat işleriyle iyi durumunu koruduğunu da göstermesiyle alternatif tekimdir. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

6.1.9.3.7.2
2.5.9.8.6.7
2 KUBİLAYBEY BANKO
5.7.4.6.1.8
5 MAMBA FOREVER // 7
3.2.1.5.4

75.6 TL // 151.2 TL 

HASAN KURTULUŞ'UN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.