Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana müthiş bir Kocaeli kurgusu veriyor olmam mümkün. Çok çalıştım yeğen, haberin ola. İstihbaratım da kuvvetlidir. 

Dün gece mahallede vukuat vardı. Gece süper konforlu yatağımda uyurken bir çığlık sesiyle uyanmış olmam söz konusu. Bir kadın çığlığı yeğen. Hemen yerimden eski bir ninja tekniğiyle zıplayarak uyandım. Camı açıp bahçeme atladım. Oradan koşup duvardan parende atarak geçtim. Sesi bir daha duydum. O tarafa doğru ışık hızında koşmaya başladım. Bir de ne göreyim yeğen? Densizin biri eski yavuklusunu köşeye sıkıştırmış. Ya benimsin ya toprağın, diyor. Bunu kabullenmem mümkün değildi. Birden yüzümü gösterdim. "Bana bak densiz, eğer hanımefendiyi bırakmazsan sonuçlarına katlanırsın." dedim. Üstümdeki röpteşambırı görünce beni hafife aldı. "Belanı başka yerde ara ihtiyar. Büyüklerime el kaldırmadığım, ama kaldırdığımda da kendime hakim olamadığım söylentileri doğrudur." dedi. 

İşte o anda ona bir ders vermem gerektiğini anladım. Işık hızıyla yanına gittim. Ne olduğunu anlayamadı. Tam elini kaldırmış kadına vuruyordu ki kolundan yakaladım. Bir elim belimdeydi. Onu tek elimle dövmeye karar vermiştim. Kadının boğazına yapıştığı diğer elini bırakıp bana vurmayı denedi. Ona eski bir samuray tekniğiyle karşılık verdim. O elini kaldırmadan ben iki elini arkada birleştirmiştim bile. Neye uğradığını şaşırdı. Bir elim hâlâ belimdeydi. Beline attığım tekmeyle duvarda suratının fotokopisinin çıkması bir el oldu. Yaptıklarımı hazmedemediği her halinden belliydi. Bir anda sustalısını çıkardı. Üstüme doğru koşmaya başladı. Ona eski bir kunfu tekniğiyle cevabını verdim. Bileğinden kavrayıp önümde diz çöktürdüm. Sağa sola kıprağından bileğinin kırılması mümkün olabilirdi.

Sonra kadını çağırdım. Ayağını öptürdüm. Dizlerine kapanıp yalvarttım. Kadın onu affetmedi. İşim bitmişti. Onu bırakıp evime doğru gitmeye başladım. Korkak çıktı yeğen, bana arkadan saldırmaya kalktı. Üstün hislerimle bunu anlamam çok uzun sürmedi. Tam aramızda otuz santim kalmışken kenara çekildim. Sırtına kuvvetli yumruklarımdan birini vurdum. Yere kapaklandı. Çok hırlanmıştı. Beni bitirmek istiyordu. Bu defa kalkıp üstüme saldırdı. Artık çare kalmamıştı. Kolundan kavrayıp eski bir judo tekniğiyle elini kırdım. Ben dememiş miydim yeğen, kadına kalkan eli kırarım diye? Sözümün eri olmam, yakın çevrem tarafından en çok sevilen özelliğimdir. 

Şimdi sana Karşıyakalı Cemo yeğenin verdiği müthiş tüyolara eklediğim dinamit lokumlarımla hazırladığım müthiş Kocaeli kurgumu veriyorum. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Kocaeli Altılı Tahminleri

3.5.1.7
4.1.3.7.10.2
8.7.6.2.3.1.4.5
6 TOPUKLU EFEM BANKO
2.1.6.5
7 ŞANSLI EMİN // 9.2

53.76 TL // 161.28 TL

Foto Finiş'in Kocaeli tahminlerini görmek için tıklayınız.