Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben süperim, maşallah. Gücüm zirvede. Bugünkü hedefim tevziyeyi almak. Kocaeli bülteninin müthiş çok gayme vermesi mümkün görünüyor. Akşama don mintan kalırsan şaşırma. O yüzden cebini delmeden oyna. 

Bana bak yeğen, kıymetimi bil. Ganyanda arkamdan atıp tutanlara izin verme. Gözün onların üstünde olsun. Gücümü hafife alanlara sana bugün verdiğim müthiş Kocaeli kurgumu göster. Sonra da de ki: Mükemmelliğinin tartışılması Dayı'nın hoşuna gitmiyor. 

Ben şimdi kahveye gidiyorum. Taş konken turnuvasında bugün yarı final var. Ne sandın yeğen, önüme geleni söğüşlemem en çok bilinen özelliğimdir. Bu turnuvayı da kazanıp kalitemi tescillettikten sonra noterden alacağım ustalık belgesini çerçeveletip kahvenin duvarına asacağım. Bundan sonra benimle oynamak isteyenlerle ücreti mukabilinde karşılaşmam mümkün olacak. Kalite tesadüf değildir, bu böyle biline. 

Sen bunları bırak, hemen ganayan koşup keyfine bak. Bu akşam dolup taşan cebinle mahallede yürürken karşına çıkan çocuklara çükilota ikramını eksik etme. Namın yürüsün. Çükilotayı verirken de beni örnek al. "Bana bak çocuk, bu çükilotayı al, hemen eve git. Anana babana de ki: Nalkapon Dayı, altılıyı bulmuş." Böyle böyle tanınacaksın yeğen. Benim de namım yürüyecek. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

9.10.5.8.7.3.1.4.2.6
1.7.12.4.8
1 ASLANSOYLU BANKO
7.1.3.4.2
3 EXPRESS KITTY // 4
5.4.6.7.9.2

105 TL