Şov var yeğen şov! Dün sana verdiğim müthiş İstanbul kurgumla resital yaptım. 750 gayme verdi ama bu paralar beni tatmin etmiyor. Bu böyle biline. Ben tevziye adamıyım. Gücüm tartışılmaz. 

Kahveler açıldı yeğenim. Bugün emekli takımını iyice söğüşledim. Cebim şişkin. Çaykur Rıza da bayram etti. Öyle her kafasına esen de giremedi. Kapıya kahvecinin çırağını diktim. Eline de son teknoloji süper zeka telefonumu verdim. Her gelene HES kodu sordurdum. Büllük Adnan geldi. Kodunu bilmiyordu. Onu aldırmadım. Kahvedeki masaların yarısı doluydu. Bütün kurallara uydurdum. Mahalle takımından Goril Orhan, Timsah Kenan, Panda Nuri, bir de Bukalemun Mahmut da geldi. Kendilerine taş konken masası kurdular. Emekli takımını söğüşledikten sonra Bukalemun Mahmut'u kaldırıp yerine oturdum. Onları da don mintan bıraktım. Yancı Hikmet de ben hangi masaya gidersem peşimden geldi. Erkete Orhan yeğenim de tam ben çıkarken gelip elimi öptü. Cebine harçlığını koydum. Cömertliğim yakın çevrem tarafından en çok takdir edilen özelliğimdir. 

Domuz Deviren Cilberto'yla, Şampanya Patlatan Federiko'yu da Taksim'de bir bara yolladım. İşletmecisi eski dostlarımdan Fıstık Mustafa. Onun barına gidenlere fıstık ikramı yapar. Aynı benim gibi bonkördür. Onlar da felekten bir gece çalmışlardır. 

Bakıyorum da bugün iki müthiş bankom koşuyor. Biri Logic Girl, öbürü de Adamım. Sana Adamım'ı verdiğim günü hatırla yeğen. Müthiş bir bomba yapıyordu. Son anda TJK Reisi müdahale edince ikinci olmuştu. Ama korkma. Yarın onlar da ona oynayacak. Logic Girl bankomun da en az on boy fark atmasını bekliyorum. Onun son yarışını hatırla yeğen. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

3.4.1.5.6.8.2.7
3.7.5.8.9.10.2.1
6.1.8.4.2.3.7.5
1 LOGIC GIRL BANKO
1 ADAMIM BANKO
2.7 // 8.4.10

71.68 TL 

Hasan Kurtuluş'un geniş yorumlu İzmir tahminleri için tıklayınız.