Nasılsın yeğenim, iyi misin? Sana bugün müthiş iki banko verecek olmam söz konusu. Tetikte ol! 

Dün gece evime döndüğümde çok yorgundum. Üstün zekam taş konken turnuvasında zayıflamıştı. Dinlenmem gerektiğini bilmem söz konusuydu. Odama geçip ultra konforlu yatağıma uzandım. Gözümü kapatır kapatmaz da uyudum. Sonra bir rüya gördüm yeğenim. Bembeyaz ata binmiş bir ulak kapıma geldi. Tam kapımın önünde atını şaha kaldırıp "Sana bir haber var Nalko!" dedikten sonra mühürlü zarfı balkonuma fırlattı. Balkona koştum. "Adın ne ulak!" diye seslendim. "Nevzat!" dedi. Sonra da dörtnala uzaklaştı. Zarfı alıp salonuma geçtim. Son model ortopedik koltuğuma oturdum. Zarfı açtım. İçinde bir aslan fotoğrafı vardı. Sonra birden aslan yüzüme doğru kükredi. Zarfın içinden fırlayıp odanın ortasına kondu. 

Onunla göz göze geldim. Karnının aç olduğunu guruldamalardan anladım. Beni yiyip kendine ziyafet çekmek istiyordu. Köşeye sıkışmıştım. Ne yapacağımı bilmiyordum. Bana doğru hamleler yapıyordu. Sonra birden odamın kapısı açıldı. İçeriye Halis Karataş yeğenim girdi. Elinde bir kırbaç vardı. Şak! Şak! diye savurmaya başladı. Aslan onun önünde diz çöktü. Ayaklarına kapandı. Halis yeğen bana dönüp "Nalko Dayı, uzun yoldan geldim. Sana bir çift sözüm var: Bu rüya, bir kripto mesaj. Sana ulaşmanın başka yolunu bulamadık. TJK Reisi peşimizde" dedikten sonra geldiği yerden aslanla beraber gitti. 

Uyandığımda kan ter içindeydim. Hemen bir bardak su içtim. Bülteni açtım. Bir de göreyim? Nevzat yeğenim Bayhaber'e, Halis yeğenim de Scoutleo'ya biniyor. Rüyama kadar gelip bana tüyoyu vermişlerdi. Onları gözlerinden öperim. Bana da üstün altılı bilgimi kullanıp kalan ayakları tek tek çözmek kaldı yeğen. Sana da söğüşlemek düşüyor. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

6.2.3.4.5.1.7.10.9.8
1 BAYHABER BANKO
12.7.6.5.9.10.3.1.2
3 SCOUTLEO BANKO
4.8.3 // 7.5.2
3.13.11.12.16.7.1 // 15.14

132.3 TL 

HASAN KURTULUŞ'UN İZMİR ALTILI TAHMİNİ İÇİN TIKLAYINIZ.