Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben zımba gibiyim maşallah. Bu sabah erkenden uyandım. İzmir'in ilk bültenine müthiş bir kurgu yapmama kararı aldım. Cimnastiğe geçtim. Açma germe yaptıktan sonra 326 kiloluk halteri 117 kere kaldırıp indirdim. Vücudum taş gibi oldu. Bütün mahalleli balkondan beni izledi. Hepsi hayran hayran bakıyordu. Sonra bacaklarıma 50 kiloluk dumbelleri bağladım. Sırtıma da 128 kilo aldım. Bunlarla 26 kilometre koştum. Gücüm yerindeydi. Cimnastiğim bittikten sonra İzmir bültenine bakmaya başladım. İki müthiş bankom vardı. Karşıyakalı Cemo yeğenim aradı ama açmadım. Onun kafamı karıştırmasına müsaade etmem mümkün olamazdı. 

Ceketimin iç cebine sıvıştırdığım peçeteleri çıkardığımda birkaç dinamit lokumu gördüm. Halis Karataş yeğenimin resital yapacağını anlamam da uzun sürmedi. Sana verdiğim iki müthiş bankoya da onun binmesi tesadüf değil yeğen. Kodamanlar hiç korkmasın. Ne verdiysem oynasın. Ufakçı yeğenlerim de iki müthiş Melinam bankomun kazanması için dua etmeye başlasın. Yoksa gaymeleri kodamanların indirmesi söz konusu olabilir.

Vakit daraldı yeğen. Heyecandan yerinde duramadığını bilmem mümkün. Müthiş kurgumu söğüşlemeye başladığının da farkındayım. Hemen TJK'nın ganyanını aç, ganyancıya müsveddeyi verdikten sonra yazmasını bekle. Yazar yazmaz da elinden çekip al. Müsveddeyi yok edip bir köşeye çekil. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi? Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir Altılı Tahminleri 

2. ALTILI

5.3.1.8.9.2
8.11.3.10.4.13.2
6 KUZEY YAĞMURU BANKO
5 MELİNAM // 7.4
7.8.5.2.1
6.1.14.13.2

73.5 TL