Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum bugün paralı sitecilerin iki müthiş bomba bankosu Ökehan'la Kardeşcan'ı görünce ellerini ovuşturmaya başlamışsın. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım, yeğen. Sana vereceğim müthiş bankoyla ikisini de devirip cebimizi şişirmemiz an meselesi. 

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle yaptığım gizli görüşmede "Dayı'm bugün krallığını ilan etmen mümkün olabilir. Sana vereceğim müthiş bomba banko sayesinde popülerliğin yine zirveye çıkacak. Yeğenlerin peşinde pervane olacak. Paralı siteciler darabaları indirecek. Çoğu da vizite ücretini düşürecek. Seninle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın Dayı'm. Bunu da herkes öğrenecek." dedi. Onu hiç bu kadar iddialı görmemiştim. Telefonu kapatmadan önce de "Dayı'm kripto mesajımı anlamış olman söz konusu. Benim uçak kalkmak üzere. Van'a gidiyorum. Üstün zekan kompiter gibi çalışıyor, maşallah." dedi. İşte o anda ne demek istediğini anlamıştım. Bana son ayaktaki bomba King Of Tatvan bankosunu veriyordu. Gerisini çözmek iki dakikamı almadı yeğenim. Şipşak demeden üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu sitedeki yeğenlerime gönderdim. 

Haydi yeğenim, vakit daralıyor. Ganyancılar evinde. Sen hemen TJK Reisi'nin ganyan sayfasını açıp sana verdiğim müthiş kurguyu yatır. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

2. ALTILI

4.7 // 8.3.1
2.3.9.7.6.11.14.10.1 // H
7.3.1
4.1.5
2.4.6.1.9.10
8 KING OF TATVAN BANKO

60.48 TL

SERKAN YAŞAR'IN İZMİR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.