Nasılsın yeğen? İyi misin? Bugün sana yüklü bir ödeme olması söz konusu. Müthiş bankoma iyi bak. Sana boş yere onu banko vermem mümkün değil. Kripto mesajlarımı iyi oku. 

Bugün sana bomba banko veriyorum yeğen, kıymetini bil. Sağına soluna iyi bak. Müthiş kurgumu çalmak isteyenler olabilir. TJK Reisi'nin fedaileri, CIA, FBI, MOSSAD, KGB peşinde olabilir. Bir de Amerikalı para baronu Rotşiller Ailesi'ni unutma. Hepsi bizim peşimizde. Üstün altılı bilgimi, süper zekamı ele geçirmek için yıllardır uğraşıyorlar. İçime çip koymak için bana tuzak kuruyorlar. Koruna aşısı olmam için üstümde büyük baskı var. Yakında Sağlık Bakanı'nın araması mümkün olabilir. 

Kahveler açıldı, koruna zayıfladı. Benim de taş konken resitallerim başladı. Bugün mahalleler arası taş konken turnuvası başlıyor. Zübük Ahmet, Düdük Orhan, Gılık İsmet, Dıgıdık Necati, Sibop Erhan, Gijon Mustafa, Lavanat Serdar karşı mahallenin en güvendikleri. Bizim mahallenin de tek süper gücü var. O da benim yeğen. O yüzden gücümü idareli kullanıyorum. Sen sen ol, hiç kimseye güvenme. Ganyana gir, müsveddeyi yok et. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

2.6.9.10.3 // 1.4.11
1.4.3.2.7 // 11.5
1.7.9.2.5.4
4.3
1 BIG PRIZE BANKO
1.2 // 12.13.11

42 TL

HASAN KURTULUŞ'UN İSTANBUL TAHMİNLERİNE BAKMAYI İHMAL ETMEYİN!