Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Bakıyorum da bugün müthiş bankolarım koşuyor. Cebinin şişmesine hazır oıl yeğen. Sana verdiğim Adamım bankosunu hatırla. Bugün yine koşuyor. Resital yapması an meselesi. 

Sana vereceğim ikinci bankoma da Mustafa Çiçek yeğenim biniyor. Unknown Love yeğen, gördün mü? Bugün üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Bursa kurgumun senin bütün borçlarını temizlemesi mümkün olabilir. Ramazan'a girmeden önce rahat bir nefes alıp akrabalarına caka satabilirsin. Ramazan geldiğinde kumardan uzak durduğum, altılı dışında hiçbir şey oynamadığım, onu da kumar olarak görmediğim söylentileri doğrudur.

Bir düşün yeğen. Sayısal Loto'yu düşün. Bayiye gidip kupona numaraları yazıp veriyorsun. Ama altılı öyle mi? Benim üstün bilgilerim, mayın dedektörlerim, dinamit lokumlarım olmasa bulmak kolay mı? Saatlerce çalışmasam, seyis yeğenlerimden istihbarat ağı kurmasam, sence yakalamam söz konusu olabilir mi? Olamaz yeğen. Gönlünü ferah tut. Her ne kadar TJK Reisi, altılıyı kumar olarak görse de sen Dayı'na güven. Gücümü hafife alma. Bilgimi küçümseme. Sonra kafanı duvarlara vura vura gezersin. 

Dün akşam Büllük Adnan'dan gizli bir arama aldım. Bugünkü müthiş Bursa kurgumu erkenden görmek istiyordu. Yeğen, işkillendim. Büllük, beni gece aramaya cesaret edemez. Onun TJK Reisi'ne çalıştığını düşünmeye başlamam mümkün. Etrafım sarıldı, haberin ola. Kelle koltukta geziyorum.

Ama korkma yeğen! Dayı'n ölmedi. Sen şimdi ganyana git. Ganyancıya müsveddeyi uzatıp "Dayı'mın selamı var." de. O gerekeni yapacaktır. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

2.4.5.7.1.9.3.10
7.6.5.4.1.8
1 ADAMIM BANKO
6 UNKNOWN LOVE // 3
3.5.4 
5.15.6.1.2.11.17.16.10.3

100.8 TL 

Hasan Kurtuluş'un Bursa altılı tahminlerini görmek için tıklayınız.