Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün akşam Karşıyakalı Cemo yeğenimden gizli bir arama aldım. Kısık sesle deli gibi konuşuyordu. "Dayı!.. Dayı!.. Ben daha ölmedim, haberin ola. Yiğitlerin üstünde kara bulutlar uçuyor Dayı!." dedi. Sonra da telefonu kapattı. Cemo yeğenin tırlattığını düşündüm. 

Sonra ultra lüks evimin geniş balkonuna çıkıp biraz hava aldım. Açma germe, cimnastik yaptım. İçeri girdiğimde canım sıkıldı. En iyisi Bursa bültenine çalışmak, diye düşündüm. Yeğen daha bülteni alır almaz üstün gavurca bilgim devreye girdi. Bir de ne göreyim, Over Clouds bankom koşuyor. Hem de Cemo yeğenin bana el altından verdiği müthiş banko. Kendime bir kahve yaptım. Geri döndüm. Evde kimse yoktu. Sessilikte üstün altılı bilgimi çok hızlı çalıştığı, mayın dedektörlerimin sürekli sinyal verdiği söylentileri doğrudur. Daha bülteni elime almadan Cemo yeğenin ikinci kripto bankosunu buldum. Bana   Yiğitcem'i banko veriyordu. Gözlerinden öperim Cemo yeğenim. 

Beni her gün takip eden yeğenlerimin üstümdeki kompiloları gördüğünü bilmem mümkün. TJK Reisi, beni son ayaklarda avlıyor. Dün de sana her ne kadar ilk ayakta müthiş bombam Özyel'i vermiş olsam da onu gelmesine izin verdiler. Çünkü onlar da kuponlarına yazmıştı. Ama son iki ayakta büyük kompilo kurdular. Benim yazdığım iki atı da ikinci yaptılar. Bilmedikleri bir şey vardı yeğen. Yedili plase oynamıştım. Bir gün önce bana oynadıkları oyunları bildiğimden kendimi garantiye aldım. 861 gaymeyi indirdim, anlayacağın. Darısı başına. 

Lafı uzatmayı, kendimi övmeyi hiç sevmem yeğenim. Beni en iyi sen tanırsın. Şimdi doğru ganyana gidip cebini şişirmek için koşuların bitmesini bekle. Bond çantanı da yanına almayı unutma. Anlarsın ya... Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

3.10.1.4.11.5
2.5.4.1.6
4.5.9.3
5 YİĞİTCEM BANKO
5 OVER CLOUDS // 7
10.16.6.5.3.4.1.2.8.12.9.11

100.8 TL

 Hasan Kurtuluş'un Bursa tahminleri için tıklayınız.