Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben bugün zımba gibiyim haberin ola. Gece yatmadan önce taze sıkılmış Vaşinton portakalımı içtim. Üstüne bir kaşık kara kovan balını mideme indirdim. Yanında da fındık, fıstık, leblebi götürdüm. Sabah uyandığımda zıpkın gibiydim. Hemen süper lüks evimin bahçesine çıkıp cimnastiğimi yapmaya başladım. Açma germeden sonra 322 şınav, 416 mekik, 289 barfiks çektim. Demir gibi oldum demir!

Vücudum ne kadar güçlü olursa, süper zekam ne kadar hızlı çalışırsa düşmanlarımın benden o kadar uzak durduğu söylentileri doğrudur. Kahvaltımı yaptıktan sonra Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle gizli bir görüşme yaptım. Ondan en son dakika bankolarını aldım. Bugün sana iki müthiş banko vermem söz konusu oldu. Biri Tell Me Boy, öbürü de Run For The Sun. Cemo yeğenin dediğine göre ikisi de müthiş hazırlanmış. Onları padokta gören gizli bir seyis dostu "Onların geçilmesi mümkün değil, haberin ola" demiş. Cemo yeğene itimadım tamdır. 

Yeğen, taş konken turnuvasını yine ben kazandım. Karşı mahallelileri madara ettim. Bugün fotoğrafçıya gidip boydan poz verdikten sonra çıkarttırıp doğru çerçevecinin yolunu tutacağım. Sonra da kahveye gidip duvarda bana ayrılan özel köşeye asacağım. Namım sınırları aşıyor yeğen. Las Vegas'lı kumarhaneci Jackpot Jack, adamlarını ilk uçakla göndermiş. Birazdan onlarla gizli bir toplantım var. Önce o işi halletmeliyim. Dünya çapında yapılacak bir taş konken turnuvasına katılmam an meselesi. 

Sen doğru ganyana git, ne verdiysem oyna. Bugün cebini şişirecek müthiş bombalar patlayabilir. Yani anlayacağın, her an her şey olabilir yeğenim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

6.2.5.4.3.11.12.1
5.12.6 // 3.8.4
4.1.2.5.8.6.7.9
2 TELL ME BOY BANKO
4 RUN FOR THE SUN BANKO
1.8.12 // 14.5.7

40.32 TL // 161.28 TL

HASAN KURTULUŞ'UN BURSA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.