Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana vereceğim müthiş Adana kurguma iyi bak. Her an her şey olabilir. Dürbün Necdet'i hiç bu kadar iddialı görmemiştim, haberin ola.

Bana yaptığı gizli aramada "Nalko, bu hafta Borusya Dortmund'a iddia oynamam mümkün. Paraları cebime koyunca köye gider, manda otlatırım. Bizim köyü Afrika'da bile bulamazsın. Pöfür pöfür eser. Ulu orta gaz bırakıyorum, rüzgar alıp götürüyor. Sonra İstanbul'a senin yanına gelirim. Reyna'ya gider, felekten bir gece çalarız. Ne dersin?" dedi. Onun kripto mesaj verdiğini anlamıştım. "Gelirsen gideriz Dürbün, dedim. 

Dürbün Necdet, telefonu kapattıktan sonra hemen önüme bülteni aldım. Onun verdiği bütün müthiş bankoları buldum. Gücü yerindeydi. Bunu anlamam uzun sürmedi. Dürbün'ün şakası yoktur, haberin ola. 

Sen bunları boş ver yeğen. Koruna yasakları bütün Türkiye'de kalktı ama  İstanbul'da kalkmadı. Düşün bakalım niye? Bunların hepsi TJK Reisi'nin oyunları. Aldığım istihbarata göre TJK, eküri koşmayı yasaklamaya hazırlanıyormuş. Anlayacağın, seni iyice söğüşleyecekler. Bunu da el altından yapacaklar. Koruna yasağı varken son dakika toplantısı yapıp oldu bittiye getirecekler. Sonra da yasaklar kalkacak. Onların tek korkusu benim. Bunu duyduğumda peşime takacağım 32.487 yeğenimle beraber TJK'nın kapısına dayanıp nümayiş yapacağımı, gerekirse açlık gevine başlayıp ölüm orucu tutacağımı biliyorlar. Yeğenlerim için canımı hiçe sayacağımdan haberleri var. Unutma yeğen: Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

Gözlerinden öperim yeğenim, şansın bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

9 DORTMUND // 6.8.7
3 GAZINÇ // 4.1.2.8.9.6.13
3 ES ES HATUN // 1.8.7.9
8 MANDALORIAN // 7.6.3.10
2 AFRİKAANDER BANKO
1 REİNA DE DIAMENTES // 5.8

168 TL

Hasan Kurtuluş'un Adana tahminlerini görmek için tıklayınız.