01 Mart Nalkapon Bursa Altılı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da umudunu kaybetmişsin. Dün verdiğim müthiş Adana kurgum da tutmayınca karaları bağlamışsın. Bütün gece uyumamışsın. Düşünüp durmuşsun. Bir ara elin cebine gitmiş. Paralı siteye girmek için vizite ücretini saymışsın. Sonra da "Dayı'ma ihanet etmem mümkün değil. Her ne kadar son zamanlarda üstün altılı bilgisiyle hazırladığı müthiş kurguları yatsa da, cebim günden güne boşalsa da onun gücünün tartışılmadığı, ne zaman ne yapacağı belli olmadığı söylentileri doğrudur." deyip izimden gelmeye karar vermişsin. Bravo yeğen, doğru yoldasın, gözlerinden öperim. Mükemmelliğimin sorgulanması, bankolarımın tartışılması hoşuma gitmiyor. Bu böyle biline.

Aldığım istihbarata göre Mehmet Kaya yeğenim, resitale hazırlanıyormuş. Padokta gezerken onu gören bir yardakçısı "Mehmet Abi, nasılsın, iyi misin? Seni Bursa'ya hangi rüzgar attı" demiş. O da gülmüş yeğen. Sonra da "Fakir fukara doysun." demiş. Kripto bankosunu verdikten sonra da ahırlara gitmiş. Bunu öğrenen Cemo yeğen beni arayıp "Dayı'm bu kripto bankoyu çözersen köşeyi döndük demektir. Mehmet Kaya yeğenin söylediklerini not al. Çözünce de beni ara." dedi. Saatlerce uğraştım yeğen. Onun bindiği iki attan biri kesin kazanacaktı. Yazı tura attığımda Al Fugara çıktı. Ama ikna olamadım. Kripto çözücümü çalıştırdım, yatağıma uzandım. Sonunda da onun verdiği bankonun Al Fugara olduğunu anladım. 

Ondan sonra mayın dedektörlerimi devreye sokup bombaları buldum. Şov var yeğen şov! Mehmet Kaya yeğenim sözünde durursa cebin dolup taşacak, haberin ola. Gaymeleri koyacak yer bulamayacaksın. Hemen kendine bir bond çanta al. Şifreli olsun. Kimseye söyleme. Ama ondan önce ganyancıya verdiğin müsveddeyi imha etmeyi unutma. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi yeğen? Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa Altılı Tahminleri

5.4.2.3.6.1.7.11
3.1.4 // 2.5
8 AL FUGARA BANKO
4.1.6.5.2
8.3
8.11.9.10.13.2.3.1

134.4 TL

Serkan Yaşar'ın sürpriz bankolu Bursa tahminleri yayında!- Tıklayınız. 


Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.