Nasılsın yeğenim, iyi misin? Tam cebini şişirecekken olanları gördün mü? En az on bin gayme alacaktın. Müthiş bomba favorilerim Cihangül'le Cotunaym resital yaptı ama yine TJK Reisi'nin oyununa gelip beşte kaldık. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi.
Bugün onlara fırsat vermemem mümkün olacak. Karşıyakalı Cemo kod adlı yeğenimden müthiş bombalar aldım. Gücüm zirvede. Ondan aldığım istihbarata göre üç müthiş banko var ama ufakçı yeğenlerim için. Kodamanlara rakiplerini de yazdım. Verdiği müthiş kurgunun cebimi şişirecek olması mümkün. Senin de cebin dolup taşacak yeğen. Haydi yine iyisin. 

Dün akşam sokağımda arabayla patinaj yapan bir densiz vardı. Onu ikaz ettim ama kulak asmadı. Bir yaptı, iki yaptı, üç yaptı... Sonunda kendime hakim olamadım yeğenim. Balkondan bir panter gibi atlayıp kovalamaya başladım. Ben koşuyordum, o gaza basıyordu. TEM'e çıktık. Saatte 200 km'ye çıktı ama peşinde olduğumu biliyordu. Edirne yoluna girdiğimizde aklıma müthiş bir plan geldi. O düz yolda giderken ben tepeleri aşıp önünü kesecektim. Planım işe yaradı. Benim yorulduğumu düşünüp gazdan ayağını çekti. Son ses müzik açıp yola devam etti. O esnada hem onu takip ediyor hem de güçlü bacaklarımla son sürat koşuyordum.

26 km sonra karanlıkta karşısına dikildim. Beni görünce korkudan altına yapmış olması mümkün. Son gaz üstüme gelmeye başladı. Beni ezip kurtulmak istiyordu. Ama ben planımı evden çıkmadan yapmıştım. Üstü açık arabası vardı. Aramızda beş metre kala kendimi öne doğru attım. Koşup havada parende attıktan sonra yolcu koltuğuna oturdum. Beni karşısında görünce eli ayağına dolaştı. Belindeki toplu tabancaya sarıldı. Bileğinden kavrayıp tabancayı aldım. Sür, dedim. Onu boş bir araziye götürdüm. İnfaz edeceğimi düşünüp ayaklarıma kapandı. Yalvarmaya başladı. Ben elinden anahtarı alıp arabaya bindim. Patinaj çekmeye başladım. Öyle hızlı patinaj çekiyordum ki ağzı açık kaldı. Sonunda durdum. İşim bittiğinde boş araziye "Nalkapon" yazmıştım. Sonra da anahtarını verip eve doğru koşmaya başladım. Bu, ona verdiğim bir hayat dersiydi. Sabah kapımı çaldı. Elinde çükilotası, çiçeği vardı. Durumu anlattı. Bizim mahalleden Yangın Ayşe'ye vurulmuştu. Ona resital yaparken bilmeden beni rahatsız etmişti. Sonra hakkımda araştırma yapmıştı. Şimdi de özür dilemek istiyordu. Onu affettim yeğen. 

Sen sen ol, kimseye rahatsızlık verme. Yoksa bir gün karşına benim gibi güçlü kuvvetli biri çıkıp aklını oynattırabilir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Kocaeli Altılı Tahminleri

5.1.6.2.4.9.8.7.3
6 SANBERK // 2
1 INDIAN SONATA // 5
1 SEA BREEZE BANKO
6.3.1.7.2
H

50.4 TL 

FOTO FİNİŞ'İN KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.