Nasılsın yeğenim, iyi misin? Sitedeki Foto Roman yeğenime dersini vermenin vakti geldi de geçiyor bile. Ona, müthiş bir kurgunun nasıl yapıldığını göstermem an meselesi. Haydi yine iyisin yeğenim, aramızdaki müthiş rekabetten istifade edip kurgularımızı söğüşlemek de sana düşüyor. Akşam yine cebin şişecek.
Karşıyakalı Cemo yeğenimle son dakika gizli telefon görüşmesi yaptım. Konuştuklarımız ölene kadar aramızda sır kalacak. Bana söz verdirdi. Yoksa hayatı tehlikeye girebilirmiş. Şirinyer'deki galop mafyası "Müthiş gizli bankolarımızı sızdıranı elimize geçirirsek onu anasından doğduğuna pişman etmemiz mümkün." diyormuş. Cemo yeğen, kelle koltukta geziyor. 

Gücümün tartışılmayacağını gördün yeğen. Bankolarımın rakı masalarına meze edilemeyeceğini anladın. Hangi ganyana gitsen ben konuşuluyorum. Üstün altılı bilgimi kıskananların söyledikleri seni küplere bindiriyor ama benim hatrıma sesini çıkarmıyorsun. Farkındayım yeğen. İstihbaratım kuvvetlidir, haberin ola.

Aldığım istihbarata göre bugün ganyan bayilerinden birinde Kocaeli'ye verdiğim müthiş banko yüzünden kavga çıkmış. İlk ayaktaki bankom Latika'nın kazanamayacağını söyleyen bazı densizler o kazanınca yan çizmiş. Buna sinirlenen bir yeğenim, kaptığı bir sandalyeyi onun kafasına indirmiş. Bunu sindiremeyen densiz mahalle takımını toplayıp gelmiş. İşte o anda ganyandaki gizli hayranlarım devreye girmiş. Bir anda 148 kişi olmuşlar. Sandalyelerin ayaklarını kırıp "Nalkapon Dayı'nın bankolarının tartışılması hoşumuza gitmiyor." diyerek hepsini otobana kadar kovalamışlar. Hepsini gözlerinden öperim. Şiddet, hayatım boyunca tasvip etmediğim bir harekettir. Bir daha duymayayım yeğen. Bunun gibi meseleleri aranızda konuşarak halledin. Tatlı dil, yılanı deliğinden çıkarır, unutmayın. 

Şimdi hepinizin cebini şişirebilmem için doğru ganyana gidin. Müsvedeyi de yok edin. Şansınız bol ola. 

MÜTHİŞ ALTILI KURGUM

2.1.7.5.6.4.8.3
3.5.6.4.2
4 NO REGRET BANKO
3.1.5.6.4
5 KARDEŞCAN BANKO
3.9.8.1.2.10.11.4.7 // 5.6.12

126 TL

ALTILI GANYAN 214 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

FOTO FİNİŞ'İN İZMİR TAHMİNLERİNİ GÖREBİLMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.