Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da yine yollarımı gözler olmuşsun. Sayfamdan çıkmıyormuşsun. Bu Adana bülteni çok zor, Dayı'm müthiş kurgusunu yayınlamazsa halim nice olur, diyormuşsun. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. 

Bugün son dakikaya kadar bekleme kararı aldım. TJK Reisi'ne ters köşe yapmam an meselesi. Gözü üstümde. Onun kurgusunu ne zaman yaptığını biliyorum. El mi yaman, bey mi yaman, şimdi göreceğiz yeğen. Gücüm tartışılmaz. Aldığım istihbarata göre, koruna sürekli kılık değiştiriyormuş. Aşı da kurtarmıyormuş. Onun tedbili kıyafet dolaştığını gören bazı profesörler şaşkına dönmüş. Sinsice kanımıza girip bizi öldürme planları yapıyormuş. Bu numarala bana sökmez yeğen. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

Sen ne veriyorsam onu oyna yeğen. Fazla düşünme. Son gülen iyi güler, unutma. Dayı'n da senin yüzünü güldürecek, haberin ola. Doğru ganyana git, cebinin şişmesi için son ayağı bekle. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Dürbün Necdet'in tüyolarının sağlam olduğunu da unutma yeğen. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

6 TEXAS RANGER // 2
8.10.3.2.1.4.6.5
3.8.1.4.6
2.3.5
7.4.6.1.2.3
8.4

100.8 TL 

Foto Finiş'in Adana tahminlerini görmek için tıklayınız.