Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün mahallede cümbüş var. Çarık Ahmet'in oğlu Kilit Osman, askere gidiyor. Dün akşam beni ziyarete geldi. Askerlik hakkında sahip olduğum üstün bilgilerden faydalanmak istiyordu. Ona komandoluk yıllarımı anlattım. Dağda hayatta kalmanın yollarından bahsettim. Sonra da köpüklü bir kahve ikram ettim. Bana masamda duran bülteni gösterdi. Nalko Dayı, var mı banko, diye sordu. O anda ondan şüphelenmiş olmam mümkün. TJK Reisi'ne çalışıyor olması söz konusu olabilirdi. "Hayırdır yeğen, sen altılı oynamazdın. Bu merakın da neyin nesi" diye sordum. "Dayı'm askere gitmeden altıma bir araba çekip ev almak istiyor olmam söz konusu olabilir. Yavuklum beni terk etmesin diye kendimi garantiye almam lazım. Sana da aslında bundan geldim. Ben gitmeden cebimi şişirmen an meselesi olabilir." dedi. 

Onu kırmam mümkün değildi. "Tamam yeğen. Yarın tevziye cebinde önce bülteni açıp banko bulmam lazım. Sen bize iki köpüklü kahve yap gel." dedim. Her koşuyu tek tek inceledim. Banko bulmam mümkün görünmüyordu. Son ayağa geldiğimde bir de ne göreyim? Kaç gündür koşmasını iple çektiğim müthiş bankom Çilingir koşuyor. Artık, Kilit Osman yeğenin tevziye kuponu hazırdı. Onu ceketinin iç cebine sıvıştırdım. Sabah ilk uçakla Ankara'ya gidip gördüğü ilk ganyanda yatırdıktan sonra müsveddeyi yok edecekti. Tedbili kıyafet giyinip kimseye görünmeden dönecekti. TJK Reisi'nin ajanlarını atlatmanın tek yolu bu yeğen. 

Sen sen ol, müthiş kurgularımı yatırdıktan sonra müsveddeyi yok et. Eğer ganyanda çöp karıştıran birini görürsen de bil ki TJK Reisi'nin ajanıdır. Oradan hemen uzaklaş. İzini kaybettir. Eve git. Kapıyı, pencereyi kilitle. Kimseye de bir şeyden bahsetme. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana Altılı Tahminleri

7.3.4.5.1.6.8.2
3.5.6 // 4
6.2.7.4.3.12.10
2.3 // 4
7.1.4.6.5
16 ÇİLİNGİR BANKO

117.6 TL

FOTO FİNİŞ'İN ADANA ALTILI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.