Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün Urfa'da cebini şişirmiş olmam seni mutlu etmişe benziyor. Bugünkü müthiş kurgumu görmek için sabah erkenden uyanmışsın. Sayfama girip beklemeye başlamışsın. Şovlarım devam edecek. Daha bunlar fırakman. Sen asıl filimi gör. 

Senaryoyu ben yazarım, onlar oynar yeğen. Bazıları da yazdığım senaryoda figüran olamaz, haberin ola. Holiwut'tan bile teklifler almam mümkün. Hem de milyon dolarlık. Bugün Dürbün Necdet'le gizli bir görüşme yapmış olmam mümkün. Bana söylediğine göre ikinci ayaktaki Asrın Pehlivanı resital peşindeymiş. Dördüncü ayakta birle dördün arasına toplu iğne girmez, dedi. Beşinci ayaktaki Winner Legendary'yi de uçan kuş geçemezmiş. Onun güvenilirliği sorgulanmaz. 

Bu aralar üstüme gelme yeğen. Seninle çok konuşmamı bekleme. Hedefimde tevziye var. Konsantrem tam. Her an her şey olabilir. Senin işin üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımı söğüşleyip ganyana gitmek. Müsveddeyi yok edip evine dönmek. Ganyanda fazla durma, yoksa TJK Reisi senin hırsını kullanıp don mintan bırakır. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana Altılı Tahminleri

6.8.2.1.5.9.4.10.3
12 ASRIN PEHLİVANI // 7
1.2.5.7.6.13.10.4
1.4 
11 WINNER LEGENDARY BANKO
2.4.1.8.7.9.3.10

80.64 TL

HASAN KURTULUŞ'UN ADANA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.