Hasan Kurtuluş

LATIKA

Bu grubun çok üstünde bir at. Kazandığı koşuyla da formunun yeteri kadar iyi olduğunu ispatladı. Rakiplerinin sertlik derecesi aynı. Hışman Çizik kardeşimle etkili yarışlarından birini yapıp kazanacaktır. 

CAGNER - SEA BREEZE

Adana'da çıktı bitirdi. Cagner'den bahsediyorum. Kazandığı koşu açık mücadeleydi ama grup çok sert değildi. Gerçekten ne durumda olduğunu burada daha net göreceğiz. Bu rakipleri de çok sert değil ama yine kolay kazanırsa abisi Cooger kadar iyi yerlere gelebileceğini söyleriz. Sea Breeze de el değiştirdikten sonra kabuk değiştirdi. Uzayan mesafenin ona daha faydalı olacağını düşünüyorum. Hele ki önde Hyper Loop'la Cagner liderlik için kapışırsa bu yarışı çok rahat alır. 

PIXY - INDIAN SONATA

PIXY, erkeklerle 1800'de açık yarışta koşmak yerine daha garanti duran kısa mesafeli bu mücadeleyi seçtiler. Tolga kardeşimle henüz yenilgi yüzü görmedi. Kocaeli'de hiç geçilmedi. Burada geçtiği Ball Of Love da en az bu koşudaki rakipleri kadar iyi bir safkan. İndian Sonata ise zor bir at. Belki de ihtiyacı olan şey Hışman gibi sert bir jokeydir. Atın sahipleri son dönemde jokey arayışına girdiler. Hışman da olmazsa bir başkasını denerler. Çünkü atın potansiyeli yüksek. Bakalım uyum sağlayacaklar mı. 

AL ANDAKAR

Harika bir form yakaladı. Kazandığı koşudaki görüntüsüne bayılmıştım. Sonraki yarışı beklentimi karşılamadı. Ama genel olarak iyiydi. Elbette bugün Müslüm kardeşimin binmiş olmasının onun performansını nasıl iyi etkileyeceğini hesaba katmak gerekiyor. Mesafeden yana da problem çıkarmayacaktır. 


Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahmini

6 LATIKA BANKO
10.2.12.13.3.7.6.11.14.1.5.4
2.3.1.4.5
1.5 // 6
5.2.1
9.3 // 5.1