NO REGRET: 1200 metreyi 1.14 içerisinde koşabilen bir safkan. Son geçildiği koşuda kazanan at, Black Phantom'du. Bugünkü rakipleriyle arasında bulunan kilo farkının da lehine olması onu öne çıkartıyor. Safkanın idman programı da ilgi çekici. Sondan bir önceki çalışmasında 1200 metreyi 1.16 içerisinde bitirmiş. Bugün bir kez daha Mehmet Kaya ile piste çıkacak olan safkan, önde gittiği yarışlarda daha başarılı olacağı izlenimi veriyor. Bugün de buna müsait bir gidişat var. Çıktığı gibi bitirebilir ya da Masal Perisi'nin gerisine yatıp düzlükte ayırabilir. 

KARDEŞCAN: Son dönemde çok ciddi bir form yakaladı ve ilgilileri de bunu ellerinden geldiği kadar kullanmaya gayret ediyorlar. Safkanı şimdiye dek Grup 1 atları arasında sık gördüğümü hatırlamıyorum. Kocaeli'de bir defa Başhükümdar ile karşılaşıp geçilmişti. Ancak bu seviye açık yarışlarda oldukça başarılı işlere imza atıyor. Bugünkü mesafenin kısa olması, bir önceki koşusunun yorgunluğunu hissetse de performansını bu gruptaki atlardan daha yukarıda tutmasına engel olacağını sanmam. Birinciliklerine bir yenisini ekleyecektir. 

Bugün İzmir'de yılın ilk çim pist koşusu yapılacak. Denk safkanlar var. Bir süredir kumda koşup orjin bakımından çime çok yatkın atların geri dönüşüne tanıklık edebiliriz. Her açıdan sürpriz bir sonuca açık. Bütün safkanların ayakları düz bassın. Yarışçılık camiasına hayırlı olsun. 

Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

2.6.1.3.7.5.4.8
3.5.6
4 NO REGRET // 1.2
1.6.3.5.4
5 KARDEŞCAN BANKO
8.3.9.1.2.11

50.4 TL // 151.2 TL

ALTILI GANYAN 214 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

Nalkapon Dayı'nın İzmir tahminlerini görmek için tıklayınız.