Hasan Kurtuluş

BİCEROĞLU

Formunu da grubunu da buldu. Grup yarıştaki performansı da tartışılmayacak kadar iyiydi. Bakıyorum ve diyorum ki gidişat da işine geleceğe benziyor. Kilosu ağır ama bu rakiplere karşı o kiloyu rahat rahat kaldırır. Oktay Kızıldaş kardeşimin de maşallahı var. Formda atı ver, ya tabelaya atıyor ya da potoya. Bugün de iyi binecek ve kazanacaktır. 

FINAL

Bugünkü ikinci ayak Allah'a emanet bir yarış. Hem dişi hem de handikap. Kim gelirse gelsin şaşırmam. Dün Adana'da Nalkapon Dayı'ya olan başıma gelirse üzülmem. Yine de İstanbul'daki performansıyla Final'i ilk sıraya yerleştiririm. Ona benzer çok at var. Bu gruptakilerin birçoğu daha önce bir araya gelip birbirini geçti. Mesafe de ne uzun ne kısa yani tehlikeli. İzleyip göreceğiz. 

RASİM KAPTAN

Bu gruptan daha iyilerini geçtiğini biliyoruz. Kocaeli'deki son yarışı bile birçok şeyi anlatıyor. Bugün yeniden Fırat Arslan kardeşimiz kantarmayı eline almış. Start verilir verilmez dışarılardan doldurup önlerdeki yerini tutar. Düzlüğe doğru da bu grubu ayırmak için elinden geleni yapar. Şartlar da, rakipler de çok müsait. 

Hasan Kurtuluş İzmir Altılı Tahminleri

1 BİCEROĞLU BANKO
12.8.2.4.13.7.17.11.6.1
10.12.7.4.3.9
6.2.5.1
3.4.10.7
3 RASİM KAPTAN // 5.12

50.4 TL // 151.2 TL

Nalkapon Dayı'nın İzmir tahminlerini görmek için tıklayınız.