Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün zımba gibiyim maşallah. Senin cebini şişirmeye hazır olduğum söylentileri de doğru. İçini ferah tut. Gücümü hafife alma. 

Yeğen, bugün çok düşündüm. İnce eledim, sık dokudum. Her an her şey olabileceğini anladım. Sonra da Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimi arayıp elinde tuttuğu gizli istihbaratı topladım. Müthiş kurgumu yazıp sitedeki yeğenlerime yolladım.

Dediğine göre, Azmantor yerinde duramıyormuş. Padokta karşılaştığı bazı rakiplerine omuz atıyormuş. Sabahları cimnastik yapmak için ahırın kapağını açıyor, sonra da rakiplerinin ahırına bakıp pazularını gösteriyormuş. Gözdağı veriyormuş, anlayacağın. Tanırkız da Fişek gibiymiş. Şu yarış koşsun da biraz dinleneyim, yine cılızları geçip sükse yapmam söz konusu olacak. Manikürüm, pedikürüm de bozulacak, saçımın fönü dağılacak ama ekmek parası, diyormuş. Geçilmesi mümkün değilmiş yeğen. 

Bana bak yeğen. Dayı'nın cebi şiş, haberin ola. Korunada gezmek serbest olunca kahve siftahı yaptı. Çaykur Rıza, sayemde belini doğrulttu. Her gün emekli takımını söğüşlüyorum. Hepsini don mintan bırakıp evine yolluyorum. Taş konkende rakip tanımam, bu böyle biline. Her ne kadar Las Vegas'taki taş konken partilerine katılmam için yüklü teklifler alsam da, her sabah kapıma bond çanta içinde milyon dolarlar bırakılsa da kumarhaneleri geri çevirdiğim, Çaykur Rıza'nın cebini şişirmeyi daha çok önemsediğim söylentileri doğrudur. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

3.1.5.9.8.6.2.4
1.4.6.3.9
3.5.7.2
1 AZMANTOR // 5.4
5.4.8.7.3
6 TANIRKIZ BANKO

56 TL // 168 TL