Hasan Kurtuluş

HEROES

5 ay sonra birincilik alırken 60 kiloydu. Sinyor Deniz, Alija gibi formda atları geçti. Zaten Alija, bir sonraki koşusunu kazandı. Bu defa mesafe uzadı, kilosu düştü. Rakipler de tam kendi klasında. Koruduğu formuyla bir birincilik daha almasının önünde engel yok. Elbette dişi yarışı olduğu için sürpriz sonuçlanmaya da gebe. Bu yüzden Heroes'e önceliği verip arkasını elimizden geldiğince dolduralım. 

LOGIC GIRL

İstanbul'da bu mesafede güle oynaya kazanırken fark 11 boydu. Grupta doğru düzgün rakip de yok. Çun'un dengesiz koşuları var. Bazen iyi, bazen de kötü. Diğer ikisi zaten garanti tabelaya gelmişler. Yürüyüp bitirseler kasaya para girecek. Kaçak atın üstünde Fuat Çakar da olunca fazla düşünmeye gerek yok. 

ADAMIM

Ayduru'nun kardeşi. Uzuna çıkmış, jokeyini bulmuş, daha ne olsun. 1400 metredeki son koşusunda ikinciliğinde kendine geldiğini de göstermişti. Küçük oyunlarda iki gözümüz kapalı güvenelim. Geniş kuponları da sağlama alalım. 

VANLIMAHO - MY SULTAN

Ağır kilolu dişi My Sultan, hafif kilolu erkek Vanlımaho'ya karşı. Benim için yarışın özeti budur. My Sultan kazandığı iki koşuyla formunun ne kadar iyi olduğunu gösteriyor ama Vanlımaho da son üçüncülüğünde artık toparlanıp eski gücünü bulduğunu ispatlamıştı. Maho'yu biraz daha önde tutsam da ikisini ayırmaya gerek duymuyorum. 

İlk ayaktan ne çıkarsa şaşırmam. Üçüncü ayak satış koşusu. Oranın kaderi de pamuk ipliğine bağlı. Yani her sonuca açık bir koşu. Atların totosu her şeyi söylüyor. Bu iki koşuda pek risk alma gereği yok. Kapat geç türünden yarışlar. Şans sizinle olsun. 

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri:

4.8.3.5.1.6.2.7
3.8.7.5.10.2.9
1.8.4.6.2.7.5.3
1 LOGIC GIRL BANKO
1 ADAMIM // 4.2
7.2

62.72 TL