Hasan Kurtuluş

KUBİLAYBEY-SUBİKE

Kubilaybey, geçen yıl çok ümitli olduğum bir taydı. Beklentimin altında yarışlar yaptı. Bu sezon da gözüm üstünde. Gördüğü yarıştan sonra farklılaştığını idman pistinde fark etmemek zor. Karataş'lı Subike de çok formda. Mesafenini kısalığı, yarışın gidişatı bana Kubilaybey diyor. Ama Karataş'ın aradaki iki kilo farkı çok iyi kullanacağından dan şüphem yok. Zevkli bir mücadele olacak. 

STRONG LEGS - TOR THE WINGS

Bir yandan rövanş mücadelesi olacağa benziyor. Diğer yandan da sürprize gebe duruyor. O yüzden küçük kuponları iki atla geçip gideceğiz. Strong Legs, Tor The Wings'ten rövanşı almak için iki eküri desteğiyle koşuyor. Tor The Wings de ne kadar güçlü, inatçı bir at olduğunu gösterdi. Geriye düşüp yeniden saldıran bir safkan. Çoık sevkli bir yarış bizi bekliyor. 

MAMBA FOREVER - EGERIOUS ROCK

Biri ilk yarışında fırtına gibi esti, diğeri de ondan geri değildi. İkisi de yüksek kaliteye sahip. İkisinin de gücü bu gruplara yeter. Birinde Karataş, diğerinde Gökhan. Sonlarda yan yana gelip çetin bir savaşın içine gireceklerinden şüphem yok. 

GANANDO SOLO 

Bu gruba fazla bir at. Kısa, orta, uzun fark etmez. Bu mesafeleri koştuğunu daha önce göstermişti. Yarış hayatı uzun zamandır aksiliklerle dolu. Ama bu yıl gördüğü üç yarış sonrası artık eski gücüne kavuşmaya yakın olduğunu gösterdi. İdman pistinde de yağ gibi akıyordu. Bu gruba üstünlüğünü gösterip kazanır. 

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.6.8.7.5.9.4.3.2
2.9.5.8.6.7
2.5 // 8.1
5.7 // 8.7.6
5.7 
5 GANANDO SOLO BANKO

30.24 TL // 151.2 TL

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.