Hasan Kurtuluş

BERKEN

Serkan Yaşar Kardeşim o kadar güzel anlatmış ki üzerine ne diyeyim bilemedim. Uzunda koştuğu iki yarıştan da alnının akıyla çıktı. Bunlardan birinde Blaze To Victory'yi ezdi geçti. Megaloman deseniz bu koşu onun için çok yavaş kalacağa benziyor. Karataş'lı Berken, yapacaktır ne varsa gereken. 

KOŞTURBO - BADEM AĞACI

Koşturbo, ilk yarışında istenileni veremedi. Ama bir de ikinci koşusuna bakmak lazım. Bosna Hersek gibi bir atın arkasına girip Altınkaplı'yı geçti. Bugün epey ara verdikten sonra ilk yarışı olacak. Arap atçılığında saygın bir yeri olan, Turbo gibi bir şampiyonu çıkartmış Düzarat Ekürisi de atını iyi hazırlamış. Badem Ağacı'nın ilk yarışındaki performansına da eşkaline de hayran kaldım. Çok inatçı, güçlü bir at. İstekli de koşuyor. Bir de Kurtel Ekürisi işin içinde olunca insanın güveni kat kat artıyor. Yanlarına Gürdal Bey'i de yazarsak burayı rahat geçeriz. 

CİĞERDELEN - İSİNİBİLİR

Ciğerdelen son koşusunda Arapoviç'e geçildi ama bugün burada rövanşı alabileceğini düşünüyorum. Şartlar daha elverişli ve üzerinde Ayhan Kurşun kardeşim var. İşinibilir'in Karataş'la kazandığı son yarışı hatırlayanlar vardı. Ağzım açık izlemiştim. Karataş'ın ustalık eseriydi. Mehtar'ı, Aşkabat'ı çiğnedi. Bugün de yarışın koşulları tıpkı Ciğerdelen'e olduğu gibi ona da yarayacak. Burada da küçük kuponları iki atla geçip bekleyelim. 

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

6.8.4.3
4.2.3.8.11.5
3.2.4.7.10.11
1 BERKEN BANKO
4.8.2 
6.3 // 4.2.12

60.48 TL // 151.2 TL