Hasan Kurtuluş

Bursa ilk ayakta, formunu bulan Süvari Angel ve kazandığı yarıştaki görüntüsünü hem çok beğendiğim hem de farklılaştığını tespit ettiğim Güçlükan kuponlarda ilk iki sırayı işgal etmelidir, diye düşünüyorum. 

İkinci ayakta Trudi ile Wensin, ilk koşularında yaptıklarıyla bende favori koşsalar da The Last Aeneas olsun, Kaptan Emre olsun, Master Wizard olsun burada ihmale gelmeyecek atların başında duruyorlar. 

Üçüncü ayaktaki Lady Of Kaneko, çok uzun zamandır yarış kazanamıyor. Bu defa Tolga binmiş. Mesafesinde, denk rakiplere karşı ağır kiloyla koşuyor. Tatlı bir sürpriz gelebilir. Sonunda doğru düzgün bir jokey bindirilen Angels Share de sert rakip olacağa benziyor. Tabii Doğukan Sav kardeşim bindiği Fırnız'ı da ihmal etmemek lazım. Hem at iyi hem de Doğukan'ın jokey olmasına birkaç yarış kaldı. 

KADHAN

Grup yarışlardan sonra geçebileceği bir grubu, uygun şartlar altında bir araya getirdi. Gidişat lehine, aprantisi ta Adana'dan kalkıp gelmiş, mesafe tam, rakipler tamam. Çıktığı gibi bitirmemesi için bir sebep yok. 

Beşinci ayakta Hekimoğlu, bu defa rövanşı alabilecek durumda gibi görünüyor. Furkan kardeşimin tek yarış için geldiği Karatuğ da süratli yarışta şans sahibi. Çığ Rüzgarı, Yakışıklı Mendo, Çarıkağası, Alserdil derken ben bu ayağı geçerim. 

BOBSTYLE

Koştuğu bütün yarışlar birbirinden etkili. Bugünkü rakipleri deseniz, çoğu ya tecrübesiz ya da formsuz. Kurt Ekürisi'nin ellerinde hazırlanıyor olması da bir başka özelliği. Derece olarak da rakiplerinden iyi. İlk defa koşacak olanlarda da aman aman bir rakip görünmüyor. Bugün güle oynaya kazanması lazım. 

Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri


2.7.8.6.5.4
14.11.10.4.7
1.4.2.5.8.7
4 KADHAN // 2
1.10.7.8.5.3
2 BOBSTYLE BANKO

75.6 TL // 151.2 TL