Hasan Kurtuluş


TELL ME BOY - BOB STYLE

İkisi de çok beğendiğim taylar. Tell Me Boy'un son yarışı tahmi hayal kırıklığı oldu diyebilirim. Fakat bugün Mustafa'yla kendini affettirebilir. Onun kantarmasını daha çok seveceğini düşünüyorum. Bob Style ise Kurtların kurt gibi atı. Son birinciliğinde rakiplerine göz açtırmamıştı. Kardeşi Didactic de çok başarılıydı. Ama o 1500 üzeri pek başarı sağlayamadı. Elbette Bob Style'ın Scarface gibi bir babası var. Bu yüzden mesafeden yana sorun yaşamayacaktır. 

RUN FOR THE SUN 

Yarıştan Extravagant'ın çıkması Run For The Sun ile alakalı çok iddialı cümleler kurmamın önünü tıkadı. Ama yine de grup çok uygun görünüyor. Geçen senelerde kimleri geçti kimleri demeden edemiyorum. Bunlar onların yanında hiçbir şey değiller. Yarış da gördü, nefes de açtı. Üzerindeki apranti eğer hata yapmazsa bu grubu rahat geçmesi lazım. 

AS DE PIQUE-TRUDI

Grubun iki istikrarlı atı ön planda. As De Pique'nin uzun mesafelerde çok daha başarılı olmasını bekliyorum. Bugünkü Karataş faktörünü göz ardı edemeyiz. Bu yüzden ilk şans onda. Trudi, son ikinciliğinde biraz tutuk kaldı ama ilerleyen form durumu var. Genel hatlarıyla ikisi arasında geçecek koşuda sürprizde ve plasede şans verilebilecek atlar da belli: Fuu, My Baby Blue. 

Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

6.4.3.5.2.1.11.13
5.12.6 // 3.8
4.3.2.6.5.8
4.2
4 RUN FOR THE SUN BANKO
1.12 // 5.8

40.32 TL // 134.4 TL