Hasan Kurtuluş

Adana'da çim sezonunu bugün tam anlamıyla açıyoruz. Birbirinden keyifli yarışlar olacak. Elbette bu tip programların sürprizi de bol olur. O sürprizleri bulabilecek zihin açıklığı hepimize nasip olsun. 

PÜR DİKKAT

Valencia'nın kardeşi Pürdikkat, iki yarış koşup geri alınmıştı. Bugün yeniden pistlere dönecek. Son galobunu da Müslüm Çelik kardeşimle yaparken 1000'i 1.03 demiş. Yani hazır görünüyor. 

KARABAYIRLI

Mesefa 1300. Bir çırpıda bitirebileceği bir grup var. Tek engel Mine Of Fire. Bu yüzden de zaman zaman yaptığı gibi koşuyu ikincilikte takip edecektir ya da üçüncülükte. Hazırlıklarını çok beğendim. Mesafe avantajı rakiplerinin önüne koyuyor. 

USTAOĞLU

Artık zamanı gelenlerden. Son yarışları fena değildi. Yani bu gruba yetecek kadar iyiydi. Yeniden uzuna çıkmış. Kardeşlerinin dörtte biri kadar koşabilirse buranın tozunu alır. 

ARENBEY

İlk yarışına nasıl başladıysa öyle bitirdi. Kapasiteli bir safkana benziyor. En azından bu ve bunun bir üstü grupta kesinlikle sözü geçer. Keleş Ekürisi fazla Arap çıkarmıyor. Burhan Kılınç kardeşim de maşallah iyi hazırlamış. İkinci koşusunda maidenden çıkabileceği grubu da bulmuş. 

GARDAL GÜLÜ

Tam çerez grubu hem de 52 kiloyla bulmuş. Üstünde de Müslüm Çelik kardeşim var. Çim pistte yedide dört yapmış bir kısrak. Sentetikte Grup 1 dördüncülüğü var. Bu grubu da bir zahmet geçsin. 

BABAYAVUZ

Son ayak buram buram sürpriz kokuyor. Babayavuz, İstanbul'da radarımıza girmişti. Bilginkadir, Gazınç, Asrasyad arkası dördüncülüğü ile Adana'da da sinyal sesleri gelmeye başladı. Bugün 3,5 kg daha hafif koşacak. Bence aprantisinin maharetine kalmış bir yarış. 

Hasan Kurtuluş Adana Altılı Tahminleri

2. ALTILI

6.8.5.9.1
6.5.4.8
5.10.9.13.3.6
2 ARENBEY // 7.4
6 GARDAL GÜLÜ BANKO
15.6.11.1.8.4

50.4 TL // 151.2 TL 

Nalkapon Dayı'nın Adana tahminleri için tııklayınız.