Hasan Kurtuluş


AŞKARTAY

Şubat ayında Grup 2 yarışta potoda Aryaliva'ya geçildiğinde şöyle demiştim: Müslüm binse bugün kazanırdı. Ama o gün Müslüm kardeşim İstanbul'da garanti gördüğü İnfluencer'a gitmişti. Sonraki koşularının birinde Karataş, diğerinde Müslüm bindi ama aynı performansı tekrar edemedi. Her şeye rağmen 1900'de katıldığı grup 3 koşuda çok iyi koştu. Bugün yapması gereken tek şey, önde boş kalmasını beklediğim Ağamsın'a fazla avans vermemek, en azından, düzlükte bir boy kadar yakın olmak. Sonrası gelecektir. 

FREUDE

Verdiği aradan sonra dört yarış gördü. Onun öncesinde sert gruplarda koşuyor, iyi yerlerde bitiriyordu. Geçen sene bu zamanlar Vahşi Kız'ı geçti. Son koşusunda ise Vahşi Kız'a son ana dek saldırıp az farkla kaybetti. Bunları üst üste topladığımızda bu grubu geçebilecek kapasitede olduğunu, eski formuna ulaştığını rahatlıkla söyleyebiliriz. 600'ü 39 çok rahat işi de bunu kanıtlar nitelikte. Yarışında istediği tempolarda koşulacağını düşünecek olursak bugün kazanmaması için bir sebep yok. 

Bu grubun üstünde rakipler arasında kazandığı yarışları bildiğimiz My Perfection'ı da Müslüm kardeşimle her geçen gün yükselen bir form grafiğine sahip olan Alata'yı farklı kurgularda ihmal etmeyelim. Freude'un eksik koştuğu an ikisi devreye girer. 

*ADANA AT YARIŞI İSTATİSTİKLERİ VE GALOPLARI*

JACOBİN - YARIŞ BEYİ

Jacobin'in çim piste döndüğü ilk yarış çok iyiydi. O gün yarışın başında çok iyi yer tutmuştu ama aprantisi kantarmaya asılıp biraz daha gerilerde beklemeyi tercih etti. Düzlükte dışa açılıp iyi saldırmış olsa da dışındaki Rising Sory kadar güçlü değildi. Bu defa daha akıllıca binip sonlarda noktayı koyabilir. Yarış Beyi de jokeyini buldu. Aslında Müslüm kardeşimle iki defa koşup kazanamadılar ama şimdiye kadar binen jokeylerden hiçbiri onun kadar etkili değil. Bence iyi bir uyum yakalayıp üst üste iyi yarışlar yapacaklar. 

TURFFONTEIN TAHMİNLERİNİ BURAYA TIKLAYARAK GÖREBİLİRSİNİZ. 

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.7.6.8
3.4.1.6
1 AŞKARTAY // 3.4
5.3.10.9.2.4
1.3.2.6.4.8.11.5
4 FREUDE BANKO

53.76 TL // 161.28 TL

2. ALTILI

5.3.10.9.2.4
1.3.2.6.4.8.11.5
4 FREUDE BANKO
4.1.8 // 7.2.3
1.3.7.4
13.14

80.64 TL // 161.28 TL 

NALKAPON DAYI'NIN ADANA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.