Murat Kaya 

COREY: Üst üste sert gruplarda koştuktan sonra bir alt gruba geldiği ilk yarışı zorlanmadan kazandı. Bugünkü rakipleri arasında kendisi gibi üst gruplarda mücadele veren iki at var. Bunlar Sexy Dream ve Hara. Castellano'nun Sexy Dream'den indiği, Hara'nın da Corey kadar formda olmadığı düşünülürse Corey'in alternatif bir tek olarak düşünülmesi gerekir ki biz de öyle yapacağız. 

TWICE TOO MANY: İlk yarışında karşılaştığı safkan, çok hazırdı. Çok rahat bir birincilik aldı. İkinci koşusunda da ise kısa mesafede dış kulvardan çıkıyor olmasının bütün dezavantajlarıyla yüzleşti. Yine de sonlara doğru mücadeleden kopmayıp yakın ara farkla bitirdi. Bu kez biraz daha uygun rakiplerle koşacak olan safkanın kazanmasını bekliyorum fakat şablonum uygun olduğu için burada geniş oyunumda sürpriz arayacağım. 

SETHAME STREET: Katıldığı son üç yarış da bu gruptan epey güçlü rakipler arasındaydı. Geriden gelen bir safkan ve son üçüncülüğü açık yarıştı. O gün bu mesafede kalabalık grupta bir boy farkla kaybetti. Bu üç koşusundan aldığı iki birincilik 75.000 $ bedelli satış koşularındaydı. Bugün ise 16.000 $ bedelli bir yarışta mücadele edeceğini söylemeliyim. Üç hafta önce çok başarılı bir üçüncülük alan safkanın normal yarışını yapması durumunda çok rahat kazanmasını bekliyorum.

Murat Kaya Gulfstream Altılı Tahminleri

4 COREY // 6.1
7.6.3.2.5.8
6 TWICE TOO MANY // 3.1.4
5 SETHAMEE STREET BANKO
3.8.6.5.1.4.2.7
8.6.2 // 5.1

7.2 TL // 144 TL